Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két külsőre teljesen egyforma,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két külsőre teljesen egyforma, de ugyanakkor mégis nagyon különböző lány közül melyiket választanátok? (az egyszerűség kedvéért vegyük úgy, hogy ikrekről van szó)

Figyelt kérdés

Tehát:


1: Elegánsan, ízlésesen öltözködik (pl. blúz, szoknya, harisnya), szépek a körmei a haja stb... Viszont nagyon magának való típus, szinte minden szabadidejét otthon tölti, szinte csak olvas. Komoly, merev és mogorva személyiség.


2: Életvidám, humoros, sokat nevető, kimozdulni szórakozni szerető személyiség, viszont a külseje kissé hajléktalanra emlékeztető (pl. szakadt logó farmer, kopott póló, fél feneke, fél hasa, fél dereka kilátszik, haja kissé csapzott, körmeit rágja stb...)


Megpróbáltam talán kicsit esetlenül felvázolni a két egyént és úgy gondolom mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátulütői.


Ti melyikre szavaznátok? Melyikükkel járnátok/lennétek szívesen párkapcsolatban?


(Indítottam szavazást is, ha nem akarjátok túlságosan elemezgetni, de azért szívesen olvasnék véleményeket, összehasonlításokat)



2020. szept. 21. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Elegáns külső + visszahúzódó, mogorva személyiség
"Laza" külső + életvidám, nyitott személyiség
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ketteske.
2020. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkeppen az elsot, en is ilyen vagyok.

“ fél feneke, fél hasa, fél dereka kilátszik, haja kissé csapzott, körmeit rágja” Sosem mutatkoznek ilyen novel..... hosszutavon meg foleg.

2020. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a második. A külső megjelenésen könnyen lehet alakítani, a magszemélyiségen meg nem, vagy csak minimálisan. Lehet elsőre vonzó egy kirakatbaba, de két nap és idegesít, mi a francot csinálnál vele amikor épp nincs szex és kettesben vagytok? Ja és egy magának való, savanyú pitchával a szex sem éppen fenomenális.
2020. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Második ruházata, mert nem jön be a csajos szoknya meg ilyenek.

De első visszahúzódó személyisége :D

2020. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

A koromragasra nagyon allergias vagyok. Onbizalomhiany, onertekelesi gondokra utal szerintem. Meg egy leszbikus legyen igenyes a kezere.

Egyebkent o lenne a nyero ha ez nem lenne, igy viszont egyik sem. 😉 Ket idiota helyett elobb maradok szingli. 😂

2020. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem van személyes tapasztalat kb ezzel. Az első pont olyan mint az exem, a második viszont nagyon emlékeztet a jelenlegi páromra.

Ebből gondolom látszik melyik nő az esetem.


Az első pont a szöges ellentétem, nem jönnék ki vele szerintem.


A máodik esetén a hibák nekem elnézhetőbbek.

A szakadt farmer meg a kopott póló nekem arra utal, hogy nem feltétlen van sok pénze, erről meg nem tehet. Nem törnök pálcát fölötte, én se élek nagy lábon.

A körömrágás szorongási tünet, nekem is voltak stresszes időszakaim. Emiatt gondolom megértőbbek lennék egymás irányába.

A csapzott haj meg jelentheti azt, hogy fizikailag aktív munkát végez, vagy sportol. Ezzel is együtt lehet élni.

2020. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettes mindenben jobb a másiknál.
2020. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ a második mennyire extrovertált. Ha nagyon elnyom (én introvertált vagyok), akkor inkább az első. Ha viszont pont, hogy kinyílok mellette, akkor ő lesz a nyerő.
2020. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hosszú távon egyiket sem. Nem szeretem a körömrágást és a szakadt/laza stílust, meg a kopott ruhákat.

Az elsővel csak annyi a bajom, hogy mogorva, és nem megy sehova.

Szeretek sétálni, elmenni szórakozni időnként, elég rossz lenne ha nem jönne velem soha.

2020. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendkívül eltérőek az álláspontok és mindegyik jogos. Köszönöm, hogy írtatok! :)
2020. szept. 22. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!