Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Másnak is nehezen megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehezen megy az ismerkedés a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezem, akik komoly kapcsolatot keresnek.

Más is tapasztalta, hogy a többség nem annyira kezdeményező, meg a beszélgetések is hamar elhalnak? Nem is beszélve a sok kamusról és a hármasozoról


Nem olyan sokat használtam eddig társkeresőket, meg kicsit válogatós is vagyok, de elég reménytelenek tűnik a helyzet :/



2020. szept. 27. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is válogatós vagyok, felemás a tapasztalatom. Én magamon is przem, hogy kiégtem már ettől a közegtől, a sok pasi, a sok kamu képes, a harmadikat keresők, a kalandorok, a kíváncsi heterók... Szóval jah, nem egyszerű, persze nem lehetetlen.

Én a görcsösen keresőket is nehezen viselem, meg ha valaki nem ad messenger/telefonos elérhezőséget, ott hamar elvesztem az érdeklődésem.

2020. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár kifejetzetten társkeresőt még nem próbáltam,viszont ahogy azt előttem is írták már,rengeteg olyanba futottam bele,aki kamus,komolytalan,fétises,képkunyerálós,magas elvárásokkal rendelkező,pedo,egyéjszakásra utazó volt.

Szal kezdem teljesen feladni ezt a dolgot.

2020. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az alibi már nincs meg az akacfa utcaban?;)
2020. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miről van szó?És ez most hogy jön ide?
2020. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Én Tinderen vagyok fönt, de kezdem föladni...pedig nem vagyok az a típus aki könnyen feladná.. :(

A legirritálóbb az, mikor több napos beszélgetés után minden előzmény nélkül offolnak..holott teljesen értelmes beszélgetésről volt szó és elvileg ugyanazt kerestük mindketten.

Meg tényleg, nagyon sok a kíváncsi heteró, akik csak magukkal akarják elhitetni hogy tényleg szeretnének lánnyal lenni. Na meg akik annyira ráérnek, hogy jó dolgukban nem tudnak mit kezdeni magukkal és hülyítik az embert..Mikor felmerül a személyes találkozás ötlete, rögtön menekülnek.

2020. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

A csajok sem külömbek amúgy. Ugyanazt tapasztalom róluk pasiként amit írtatok.

Éppen most történt meg velem hogy mindketten örömmel írogattunk messengeren majd másnap délelután azt olvasom hogy inkább hagyjuk mert délelőtt nem voltam kíváncsi rá. Könyörgöm dolgozni voltam és nem minden munkahely/kolléga tolerálja ha munka közben ezért előveszem a mobilom.

2020. okt. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!