Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezekből gondolhatom h nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekből gondolhatom h nem vonzodik lanyokhoz?

Figyelt kérdés

Azthittem xy is vonzódhat a lányokhoz,de ma először mesélt ilyesmi sztorikat és hát gondolom ezekből akkor ő nem. Az egyik h mesélte h anyumra azt mondta így nekik az ő főnöke (nő),h ,,nagyon aranyos",és akkor xy mondta hülyeségből nekem h ,,lehet oda kell figyelned mert kitudja mi lesz". Aztán meg h egy csaj (oda jár) mondta neki (r. féle a csaj,meg fura,folyton hülyeségeket beszél neki xd) h dobja le a textilt,de hogy nincs amúgy ferdehajlama szóval ne értse félre.Erre én azt reagáltam hirtelen,h ,,nincs,csak ha lenne egy ágy a sarokba ágyba vitt volna" De erre már nem tudott igazán reagálni nevetésen kívül.

Utána belement xy általánosan is,h tök durva h mostanság mindenkinek (tinikre gondolva főleg)van már barátja,valakije mert,h egyik ismerőse (18 éves) is panaszkodott neki,hogy neki nincs barátnője, sulijába meg már lassan mindenkinek. Xy azt reagálta rá h majd úgyis jön akinek kell. Meg az elvált nők akik mennek azokat se bírja,mert h minden férfit utálnak meg minden rossz. Vége fele meg nekem mondta,hogy azért fázik,mert nem melegítettem be a székét.

Persze ki vállalná fel ezt a dolgot,ha úgy is lenne,hisz én vonzódom a lányokhoz,de ilyenkor persze nem fogok izélni h ,,milyen barát?" Vagy h ,,részemről barátnő",csak most először jött fel ez a szerelmi téma. Kicsit bíztam benne,pl tegnap már random reggel 7:49kor bejelölt fb-n pedig kedden 2 percet ha beszélt velem,meg aztán előző 2 napban is szar kedvben voltam. (És örültem h nem valami probléma miatt jelölt be h azt leírja,hanem akkor így szimpátia,meg nem csak emiatt bíztam benne nyilván) Sok varriáció lehet h ezzel mit akarhatott,az is lehet h érzékeli h részemről ő kell,és akkor érzékeltette ezzel h ő meg hetero,de lehet azt akarta tudni nekem van-e valakim,ha igen mim,mert azt még mindig nem tudja,meg én is csak sejtem h neki nincs,stb Most már szeretnék egy kicsit világosban is látni,nem szórakozni és hinni,mert még lesz együtt úgy 4 hónapunk (ha nem több) és így is kezdek érzelmileg kötődni most először. Én amúgy amit furcsáltam ami miatt ideírtam,ez a ,,barát" dolog,h ő csak heterokat hozott fel,mert persze ez az általános,de amíg ő nem ad jelet,én nem merek magamról,mert távolságtartást nem akarok.


2020. okt. 1. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem...
2020. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem.

Most akkor xy fiú vagy lány?

2020. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit bonyolult,de nem rég volt és gondoltam míg friss az élmény addig kiírom. Inkább akkor úgy fogalmaznék,akkor mivel nem reagált semmi olyat a meleg hajlamra+hetero kapcsolatot hozott fel általánosságba akkor nem lehet leszbikus/biszex? Vagy tegyek én is kétértelmű megjegyzéseket (meleg irányba) és akkor úgy meglátom?
2020. okt. 1. 12:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Xy lány,azt bocsi nem írtam,és én is lány
2020. okt. 1. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"7:49kor bejelölt fb-n"


FB-on be lehet állítani, hogy kik érdekelnek téged. "Lányok". Ezt kiemeled, hogy aki megnézi a profilod egyből látni fogja. De megteheted azt, hogy leszűkíted a kört, hogy ki láthatja ezt az infót rólad. Célszemélyt berakod, ő látja, más nem, aztán reménykedhetsz, hogy felfigyel erre és reagál valamit.


De amúgy a leírásodból eddig semmi extra nem derült ki, csak a szokásos haveri viccelődés. Tovább kell puhatolóznod. Legközelebb menj bele te is a játékába, ha azt mondja, hogy befektetne az ágyba, mondd azt, hogy lehet nem mondanál nemet az ajánlatra

2020. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!