Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus kapcsolatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus kapcsolatok a legkiegyensúlyozottabbak?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon nehéz 2 leszbikus párkapcsolatban élő nőt elképzelnem veszekedni.

2020. okt. 1. 19:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem gondolom hogy ez a szennyes kiteregetés lenne lol


Párkapcsolati probléma az, amitől összeférhetetlenek vagytok, valami ami tényleg élőbe mar. Ilyenünk eddignem volt, és természetesen ilyesmit nem írnék ki.


Ezeken meg öt perc után már nevettünk, mert igazán nem komoly dolgok.


Szerintem az érzelmi intelligencia itt kezdődik, hogy érted mi az ami komoly és mi az ami igazából meg eh, whatever.

2020. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
66%
Ha te mondod... :)
2020. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván, és a leszbikusok a világ legboldogabb emberei, hogy jöttél rá?
2020. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
88%

Én egy lánnyal élek párkapcsolatban, együtt is élünk. Én biszex vagyok, ő leszbikus.

Szerintem semmivel sem kiegyensúlyozottabb, ugyanis hisztizik, féltékeny, gyanakvó. Kiabál, csapkod, kiborul.

Ez egyénfüggő, nem pedig nemfüggő. :)

2020. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!