Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik női Casanova? Női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik női Casanova? Női nőcsábász női csajozó Gép?

Figyelt kérdés

Olyan leszbikus csaj létezik aki futószalagon szerzi meg a nőket és futószalagon szexel velük?


Pl több száz vagy több ezer csajt is elcsábított már?


Gyakorlatilag egy női Casanova?



2020. okt. 4. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy létezik.
2020. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, de addig örülj míg nem tudod mert eléggé fájdalmas ismeretség ez :D
2020. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
igen :D
2020. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik olyan nő aki könnyen tud vágyat ébreszteni más nőkben. Persze nem mindenkiben, csak akikben van úgymond rá "affinitás". Ahogy olyan nő is aki ujjgyakorlatként csavarja el szinte bármelyik pasi fejét a stílusával, kisugárzásával, "életerejével", vidámságával pedig nem feltétlenül bombázó.
2020. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

De még mennyire! Volt egy elég csúnya, fiús butch munkatársam, akinek mindig olyan gyönyörű heteró barátnői voltak, hogy csak bámultunk- ráadásul elképesztően poátlanul, agresszíven nyomult rájuk. Volt, hogy elvoltunk bulizni, és átült a szomszéd asztalnál ülő fiatal párhoz, mondván, "nagyon tetszik a barátnőd, de gondolom, nem szívesen engednéd át nekem, úgyhogy ha van hozzá kedvetek, csinálhatnánk hármasban, részemről a dugáson kívül mindenről lehet szó." A srác csak röhögött, hogy részéről rendben, a barátnője viszont csak talányosan mosolygott:

-Engem meg sem kérdezel? Honnan veszed, hogy én benne lennék?

-Ha nem lennék biztos benne, nem ültem volna ide hozzátok!

A barátnőmmel elmentünk vécére, de mire visszaértünk, már üres volt a szomszéd asztal, és mint másnap a mi Bettink elmesélte, ő akkor már a párocska autójában smárolt a hátsó ülésen a csajjal. Hihetetlen tehetség volt ez a némber, de aztán furcsa mód tíz év múlva mégis egy férfi oldalán lett unalmas anyuka.

2020. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Az komoly :D

Igen, létezik ilyen, kérdező! Én is ismerek ilyen lányt.

2020. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Shane az L worldől.


Gyerekek, de vén vagyok aztakuŕvamindenit. Szerintem van itt olyan aki még nem is élt amikor ezt adták.

2020. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, utolsó
2020. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön Shane jutott eszembe :D

Meg az egyik exem, az már nem egy kellemes emlék :/

2020. okt. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!