Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudnék kiszeretni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kiszeretni egy olyan emberből, akinél egyértelműen nincs esélyem, viszont a találkozás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

Eddig ha valakiből ki akartam szeretni, egy bizonyos ideig nem találkoztam vele, de jelen esetben az egyik tanárnőmről van szó, akivel heti 4 órám van. Az hogy szinte minden nap látom az azt eredményezi, hogy képtelen vagyok elfeledkezni róla. Ráadásul hozzá jön az is, hogy nagyon kedves és ezért a szívemben remények ébrednek fel, még ha az eszem tudja is, hogy hülyeség bármit belelátni...

Tudom elég hülye kérdés, de ebben a tanévben még erősebben érzem ezt, mint tavaly (amikor elkezdte tanítani az osztályt) és már kezd kellemetlen lenni, főleg hogy a családomnak is kezd feltűnni, hogy folyamatosan róla beszélek, meg az osztálytársaimnak is, mert sajnos elég látványosan jövök zavarba tőle. Egyszóval kezd elég kellemetlenné válni ez az egész...


Bocsánat, hogy ilyen össze-vissza ez amit írtam.


Előre is köszönöm, ha valaki segít!



2020. okt. 4. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet erőltetni. Majd magától elmúlik, rossz esetben a végzés után.

Talán ha ismerkednél másokkal.

2020. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress benne valami rossz tulajdonságot és azt erősítsd magadban.


Én is voltam hasonlóan egy tanárnővel. Én beláttam,hogy férje,gyereke van,tanár, nagyobb a korkülönbség. Tökre veszett ügy.


Másokkal ismerkedés jó lehet,eltereli a figyelmet és kevésbé fogsz rá koncentrálni.

2020. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem is ugyanez volt... Nekem kellett vagy 3 év távollét, mire átalakult az iránta érzett vonzalmam.

Te azóta hogy vagy? Változott valami?

2021. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!