Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan vannak itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak itt olyan lányok akik nem szívódnak fel ??? 24 l/l

Figyelt kérdés

Mert valahogy olyan gerinctelen dolognak tartom ha valaki csak egy szó nélkül felszívódik vagy pár üzenet váltás után felszívódik.

A másik ha valakinek tetszik már valaki akkor az olyan miért ír ismerkedés szempontjából?

Vagy az elején írja le hogy ő csak barátkozna ,mert ez is tényleg eléggé nem egyenes dolog



2020. okt. 7. 07:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg, hogy viszont kérdezzek: Olyan miért van, hogy ha valaki világosan elmagyarázta többször is a másiknak, mi a szitu, miért nem akar ismerkedni, miért nem akar tovább beszélgetni, akkor a másik érthetetlen módon, fél perc alatt ötven üzenetet odasóz (akaratos hangnemben), hogy de azért magyarázd már meg, miért?


Az érthetetlenség, meg az akaratosság, a makacsság sem túl előkelő dolog.


De, hogy a kérdésedre is feleljek valamit: Mert sajnos vannak emberek, akik olyanok, amilyenek. Ennél egyszerűbb magyarázat szerintem nincs.

2020. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért lehet, mert idő közben olyanokat ír az egyik hogy a másik egyszerűen nem akar már vele ismerkedni tovább. De látva a másik stílusát, vagy egyszerűen a magyarázkodást elkerülendő egyszerűen már nem ír vissza. Ez annyiból rossz hogy nem tudhatod mi is a baja veled. Sajnos így kell valaki aki a szemedbe mondja hogy mi a baj veled, ahhoz hogy változz.
2020. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem velem van a baj

Én nem szoktam megbántani a másikat

Folyton így járok ahogy fennt is írtam

2020. okt. 7. 08:18
 4/31 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen felesleges volt kiírni a kérdést

Nem azt kértem hogy bennem keressétek a hibát!

Nyilván ha ilyet írok ki nem bennem van a hiba.Olyan választ várok hogy igen vagy nem

Nem regényt

2020. okt. 7. 08:29
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Itt csak a felszívódó típusú van jelen. Nem regény.
2020. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Akkor a felszívódó tipus ne ismerkedjen
2020. okt. 7. 08:36
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

“ Nem velem van a baj “


Na ez a hiba benned. Hogy a lehetőségét is kizárod, hogy akár benned IS lehet hiba. Elhiheted, hogy ugyanazokkal az emberekkel, akik téged kioffolnak, van aki tud beszélgetni.

Az indulataidból megállapítva valószínűleg egy tenyérbe mászó stílusod van.

Mondok egy példát férfiaktól:

-Szia gyönyörűség, nagyon szép vagy. Van kedved ismerkedni?

-nincs

-Akkor a k.rva anyád!


Valószínűleg lerí rólad a tapadás.

2020. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Egyébként nem nagyon van... az itt töltött éveim alatt 2-3 olyan nő volt, aki nem tűnt el véglegesen, pedig személy szerint nem keresek kifejezetten párkapcsolatot.

Ők azok, akikkel már találkoztam is haveri alapon, az egyik már házas is lett, amióta megismerkedtünk...(nem velem) :)

2020. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom,hogy pár sor,esetleg néhány üzi,és huss.

Én nem ez a felszívódós tipus vagyok.

:)

2020. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es egyáltalán nem vagyok ilyen tipus mint amilyen példát felhoztál!

Szerintem nem egy férfihoz kellene hasonlítanod

2020. okt. 7. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!