Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Adnál egy esélyt a barátnődnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál egy esélyt a barátnődnek, hogy kipróbálja férfival?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem kap rá esélyt, megteszi a hátad mögött. Nyilván azért beszélt róla, mert meg akarja tenni..
2020. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

A párom biszex csaj. Tudtam hogy vágyik a nőkre. Zöld utat kapott. Ha nem kap akkor titokban nyalakodik. Nekem ne bújkàljon és hazudozzon. Én úgyse tudom megadni neki azt az érzést.

Érdekes módon a hármasba nem megy bele, azt mondja féltékeny.

2020. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez rendes tőled, hogy megengedted neki!
2020. okt. 15. 00:51
 4/15 DnPlymn ***** válasza:
100%

#2-es!

Amikor a párod mással van, akkor nem féltékeny?


#téma

Egy kapcsolat szabályait mindig a kapcsolat alanyai alakítják. Ha neked és neki belefér, akkor egészségére. Ez akár közös program is lehet számotokra.

2020. okt. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Azt mondta hogy attól fèl hogy jobban fogom élvezni a baràtnőjét mint őt és összejövök vele. Elég szexőrült a baràtnöje ahhoz hogy élvezzem.

2020. okt. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megteszed érte, hogy hagyod neki, de te nem nyúlsz a másik lányhoz? Ez igazi szerelem!
2020. okt. 15. 01:31
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
És ha 3masban próbálnátok? Egy közös élmény lenne mind2töknek vagy téged taszít az ilyesmi?
2020. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én benne lennék, de párom nem hiszem.
2020. okt. 15. 01:47
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Leszbikus vagyok, a párom biszex. Sosem volt pasival, de mondtam neki, ha menni akar mehet. Nem vagyok pasi így ilyet nem tudok neki adni, nem fognám vissza. Hármasról szó sem lehet, azt nem viselném pasival, de nővel oké a dolog.
2020. okt. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi nyitott gondolkodású ember:D

Leszek én most a csőlátású: ha velem van, rohadtul ne kacsintgasson másfele. Ha én szeretek valakit, nem is jut eszembe, hogy jajj hoppá, elfelejtettem kiélni magam, mielőtt összejöttem vele.

Ha úgy érzem valamit nem kapok meg a páromtól, akkor nem vagyunk egymáshoz valóak.

Mellém ne kelljen 2-3 másik ember, akikkel közös erővel igyekszünk boldoggá tenni 1 személyt.

Ettől eltekintve megértem ezt a hatalmas szabadkezet, amit adtok pl ti a párotoknak, ésszerű kereteken belül nyilván én sem tagadok meg dolgokat, de ahova már másik ember szükséges, nekem ott véget ér a történet.

2020. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!