Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus fantáziára élveztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus fantáziára élveztem el pillanatok alatt, sosem voltam még nővel, sohasem fantáziálok nőkről, mi a fene volt ez? 4. iksz jön lassan, most jönnék rá, hogy nőkhöz is vonzódom?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos személyre gondoltam, akit igazából nem ismerek. Egyszer beszélgettünk, ő számomra szokatlanul lelkes és barátságos volt, rengeteget dicsért és bókolt is.

Túlgondolom vajon, vagy volna értelme újra "arra járni" és ha megint megszólít, akkor bátrabban reagálni...?


12 évesen "pasiztam" hasonló elszántsággal, ez így működik, az új terepen újra kezdőnek érezni magamat normális dolog?

Évek óta nincs kapcsolatom, lehet, hogy nem amiatt, mert nem találkozom olyan férfival, aki érdekelne, hanem mert nem is igazán tudna férfi érdekelni...?



#maszturbálás #biszexualitás #jel #leszbikus fantázia
2020. okt. 17. 10:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kedves #20, köszönöm, kedves tőled, de ne hozz zavarba ☺

Nyitottság és kíváncsiság ez leginkább, ami talán okosságnak tűnhet, én nem tartom magam akkora lángelmének. Annyi mindent nem tudok, és még több, amiről azt sem tudom, hogy nem tudom 😄

Magamat is tanulom, állandóan.

2020. okt. 23. 14:28
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok. Mindig van mit tanulni. Érzem, hogy neked sikerülni fog megismerned önmagad amennyire csak lehetséges. Maradjmindig nyitott. Ami elengedhetetlen az intelligenciához, lehet ezért is vagy átlag feletti.
2020. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

🙈


Jelentkezem majd, hogy "mi lett". :)

2020. okt. 23. 14:52
 24/27 anonim ***** válasza:

Hm, nagyon szimpatikus és intelligens Nő vagy! :) Kívánom, hogy járj sikerrel! :)


26N

2020. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, elsodort a lelkesedés és a kíváncsiság: csak túlértékeltem a korábbi jeleket attól a lánytól.

Érdekes tanulság ez az eset, azonban maradok csak a fantázia szintjén "egy kicsit bi":)

2020. okt. 27. 18:15
 26/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus ahogy itt végig vezetted a történetet. Tetszett az is, hogy ennyire türelmesen tudtál reagálni a mindenféle tanácsra a "helyi pszichológusgárdától" az önismeretedre vonatkozóan. :-)
2020. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tudom,rég tetted fel a kérdést, de azóta hogy állsz ehhez a kérdéshez?alakult esetleg bármi is, maradt fantáziaszinten, vagy esetleg már azon sem? Kíváncsi vagyok mi történt Veled azóta!

Ha gondolod privátban is írhatsz, Hozzád hasonló korú nő vagyok, és Hozzád hasonlóan voltak már ilyen tépelődéseim.

2021. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!