Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkedtek és mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek és mekkora szerencsével?

Figyelt kérdés
kategória.

2020. okt. 17. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Társkereső oldalak/appok.
Élőben.
Itt.
Sehol. Egyedül fogok megöregedni.
Egyéb (fejtsd ki lent)
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Volt, hogy itt

Volt, hogy munkahelyen

Volt, hogy bemutatták

Volt, hogy buliban

2020. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Én próbáltam már itt is de nem igazán jött össze semmi.

Badoo,tinder ott se igazán,komolytalanok.

Beszívezzük egymást,még a másik kér csevegést én ráköszönök,erre semmi. Vagy kérdezi szia hogy vagy? Megírom jól, éppen még dolgozok,nem sokára vége a munkaidőnek, neked hogy telik a napod? erre már nem kapok választ....Vagy aki rám ír,válaszolok és semmi..


Élőben is próbálkoztam ott se jártam sikerrel, igazából,szerintem nekem sem lesz párom,tökre esélytelen.

2020. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most inkább sehol, nem olyanok a körülmények.

Innen lett 2 kapcsolatom is meg randim is ezen felül. Badoorol is egy kapcsolat. Facen régi ismerőssel kezdtünk el beszélni és úgy. Tinderen 500 match egy értelmes ember, vele viszont barátok vagyunk csak és nem lesz több, mert hát nem vonz engem testileg. Szóval így ennyinél én meguntam és letöröltem.

Egyébként próbálkoztam még instán is, onnan lehet még össze is jön valami, ki tudja.

Élőben sincs gond, csak kevés nő van aki felkelti az érdeklődésem, mert van olyan értelmes.

Amúgy most úgy vagyok vele, hogy nem ismerkedek célzottan, hanem talán valami hobbi kapcsán egyszer jön valaki az életembe. A leghosszabb vagyis 6 éves kapcsolatom is úgy lett.

2020. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerkedem sem itt, sem máshol. Pedig szeretnék. Szexpartnert vagy szeretőt keresnék. 47F
2020. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leszbikus kategória..............
2020. okt. 18. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
3as, instan hogy? Leszbikus kepeket lajkolo lanyoknak irni vagy hogy? :D
2020. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nos, itt <3

16l bi

2020. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg sehol, élvezem a saját társaságom, bár nem zárkóztam el semmitől, szóval ha jön valaki, aki szimpi, akkor hadd jöjjön, de egyelőre nem keresek direktben.
2020. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!