Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok! Nektek mi szokott tetszeni egy másik lányban?

Figyelt kérdés
Akár külső, akár belső tulajdonságok.

2020. okt. 18. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Külsőre arc, mosoly, formás (nem nagy) cicik.

Belsőre stílus, intelligencia, kedvesség.

20L (bi)

2020. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Csak engem varázsol el valaki kisugárzása? Nem külsőségekbe, elvárásokba szorítva embereket?


(Magabiztosság.) :)

2020. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem olyan vagyok, mint a pasik, hogy "csak mell és fenék"...

A frászt!

Nekem a kisugárzás, megjelenés, magabiztosság, határozottság az, ami tetszik, és megfog.

Testiség az csak mellékes.

Nem azért Nő a Nő, mert "van cicije és popsija", hanem az, hogy milyen velem, hogy közelít felém, mennyire szeret, őszinte, mennyire vigyáz rám stb.


L

2020. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
4.👍✌️
2020. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, hogy máskor meg le van hurrogva a magabiztosság. 😀
2020. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Az,ha magabiztos,talpraesett,nyitott,nincs elszállva magától,humoros,sokoldalú,figyelmes.


31/N

2020. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A kisugárzás és a magabiztosság irtó szexi, de nálam első a humor és az intelligencia. A külsőnél meg annyira változó, hogy mi fog meg, nem tudnék egy-két dolgot mondani.
2020. okt. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Kisugárzás,hangszín, lehet fétisnek hangzik,de vannak nők akiknek a hangszínétől odáig vagyok :D Perszee ehhez kell a kisugárzás,megjelenés,mint összhang.


Nálam külsőre 95%ban barna hosszú haj,barna szem.


De lényegében voltam oda kékszemű rövidebb szőke hajú lánytól is :D Mint írtam nekem elsőre a kisugárzás.


Magabiztosságot én is említeném,mert én picit vissza fogottabb vagyok(nem szürke kisegér,csak szimplán,nehezen kezdeményező,akit megismerek azzal nagyon közvetlen tudok lenni)

mindig nagyszájú,temperamentumos,magabiztos barát barátnőim voltak,velük értettem meg magam legjobban, ők tudták kezelni a félénkségemet,én meg kezeltem temperamentumos jellemüket :D Nálam tipikusan az ellentétek vonzzák egymást elvén vagyok. Hasonló jellemű lánnyal nem jönnék jól ki mint én. :D


Lehet minden külső kritériumnak megfelel,de ha nagyon félénk,még nálam is jobban akkor tökre felejtős.

Én nem vagyok irányító típus abszolút. Nem bírok az lenni sajnos.


Bár biszex vagyok, egyenlőre pasikkal van tapasztalatom,többször olyan pasival randiztam akik ez minden jó ami neked is, te mond meg, stb nem tudtam ezzel mit kezdeni :D


Nekem kell,hogy másik fél irányítson. Ugye vannak emberek,akik szeretnek irányítani,mert magabiztosabbak,határozottabbak na ilyen lányt szeretnék :D

2020. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!