Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a budapesti WoW parti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a budapesti WoW parti?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, írjanak személyes élményeket és véleményeket akik már voltak

2020. okt. 22. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp csapatják
2020. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
El kellett volna menned és megtapasztalnád... zene, tánc, buli - de nincsenek pasik csak bi/leszbi/toleráns nők egymás között, toleránsan, kötetlenül, szabadon. Kb. mint bármelyik szórakozóhely de ott együtt vagyunk.
2020. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem engednek be pasikat? Diszkrimináció.
2020. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Magyarázd már meg nekem, férfi miért akarna bejutni leszbi közösségbe ilyen erőszakosan, ha nem pont azért, amiért nem látják szívesen?


Egyébként nem tudok róla, hogy nem engednek be férfiakat, de jobban szeretik, ha vállal értük valaki felelősséget és ha nem tud viselkedni valaki, kihajítják mint macskát sz.rni.

2020. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit a 2-es válaszoló mond az egyszerűen nem igaz és nem értem eddig miért nem igazította ki senki. A Wow-ra beengednek fiúkat. Ráadásul eddigi tapasztalataim szerint nem is szoktak annyira kevesen lenni. Vannak heteró párok is egyébként. Szóval ez egy elég vegyes dolog.

Az Ösztrosokk szokott full lányos buli lenni, ahol tényleg csak nagy ritkán vannak srácok. Ők is csak mint baráti kísérettel jönnek. De az Ösztro már február óta szünetel a korona miatt sajnos.

2020. okt. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!