Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valószínű csak emiatt tetszik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű csak emiatt tetszik?

Figyelt kérdés

Egyik sorozat egyik főszereplője nagyon megtetszett,szóval plátói. Na erre 2-3 napra egyik ismerősöm megosztott egy magyar tiktok videót instán,megnéztem az oldalát a lánynak és nagyon hasonlít arra a lányra még a stílus is közel áll,akit a sorozatban láttam,meg szimpatikusnak is tűnik. Elég messze lakik tőlem,biszexuális,nem beszéltem vele,meg ő nem olyan tiktokos mint az a Liza meg stb,nem híres (vagy ki tudja tiktokon mi számít híresnek,instán nem mondhatni igazából annak).

De arra lennék kíváncsi,hogy lehet hogy emiatt a hasonlítás miatt érzek vágyfélét arra hogy beszéljek vele? Mert végülis emiatt kerestem rá utána,csak úgy érzem ha emiatt akkor az nem egy őszinte vonzalom. Veletek volt már ilyen,hogy valaki azért kezdett el tetszeni mert hasonlított valakire?


2020. okt. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet őszinte vonzalom, ez nem ettől függ - inkább attól, hogy csupán fellángolás szerűen jön-e be. Ki az a főszereplő? :D
2020. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig fellángolásként jött,hogy egyszer csak rákerestem megint. Nehezen is írok rá bárkire,mert rossz csalódást átélni,ha visszaüzi nem jön,úgy hogy valószínű ez így ennyi,vagy nem😂

Egyébként ő az😌 (az elején pedig pont nem pártoltam,de aztán a végére😂):


[link]

2020. okt. 27. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
2020. okt. 27. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a lány tényleg ott van :D
2020. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elraboljuk..🤷‍♀️😌 Az ugymond ,,rossz"lányok tényleg vonzóbbak🤔
2020. okt. 29. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Haat nalam is van ilyen amcsi soribol egy csaj, es egy magyar enekesnore hasonlit kicsit. De nyilvan off :D


De amugy lehet csak ez miatt vonzodsz hozza, de igazabol ugy is kiderulne hogy egyaltalan jellemben bejon e. Ugye kulsoseg egy dolog.


Pl ram irt badoon egy szep lany. Pont az esetem. Nem hittem el hogy nekem irt. Aztan elkezdtunk beszelni. Haat egy kicsit butuska votl, celtalan, tul felszines. Tema nrm nagyon volt. Mindegyik valasza a "ahaa m, tok jo" nagyon jo" offoltam is.

2020. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Velem is ugyanez volt mostanság Badoo-n h vagy nem tudott beszélni tehát nem kérdezett vissza meg szűkszavú volt hozzám képest,így hagytam,mondjuk nála volt szebb,annak meg palija van meg ő se egy kommunikációképes úgy hogy vicc😂

Fhu de felcsesz az ,,aham" meg hasonlók..magyarba mondjuk nem csodálkozom,itt valahogy a nyelvtan se megy😬

Amúgy azért bennem van az is,hogy akarok valakit találni aki tetszik,mert aki legutóbb tetszett ő idősebb volt kb 10 évvel nálam de biztosan nem bi se leszbikus,de nyilván nem is erőltetem,csak akár a korosztályomból lenne jó,mivel tapasztalatlan is vagyok vagy csak ha valaki megfogna és szerintem ez is közrejátszik. (Most így utólag átgondolva)

2020. nov. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!