Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyszerre vagyok szégyenlős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre vagyok szégyenlős, szubmisszív, de ugyanakkor végtelenül perverz is. Hogyan beszéljek párommal a vágyaimról?

Figyelt kérdés
Az igazából a gondom, hogy nem merek neki előállni az enyhén szólva is mocskos fantáziáimmal, pedig ő figyelmes, megértő és mindezek mellett nagyon domináns, komoly, viszont humoros is, az isten lábát megfogtam vele, de félek beszélni a vágyaimról. Fantasztikus vele a szex, de olyan sok őrültség kavarog a fejemben, amik lehet, hogy tényleg őrültségek?

2020. okt. 28. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mi... Van amiről nem tudom, hogy lehet e beszélni a másikkal. De amúgy a fokozatosság az jó lehet, meg ha humoros akkor az is jó irány.
2020. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
#1 fáj, hogy heteroban kevés az ilyen lány mi? :D
2020. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Fáj hogy ennyi beteg ember van.
2020. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tőmondatokban: Bdsm, szerepjátékok, helyszínek, extrém pózok... (épp ez az, hogy még páromnak sem nagyon merek beszélni, pedig tényleg annyira csodálatos módon áll hozzá mindenhez! :) Lehet, hogy az is közrejátszik a személyiségem mellett, hogy ő az első nekem?)
2020. okt. 28. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Vagy inkább az, hogy beteg vagy.
2020. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

#4 hú most az jutott eszembe, hogy lepd meg :D nem tudnál nagyon bátor lenni és csak csinálni beszéd nélkül. a helyszín és szerepjáték részét szerintem lehetne így :D


de amúgy én úgy érzem, ha ilyen a párod, akkor csak bele kezdeni lenne nehéz a beszélgetésbe. biztos örülne, ha mondanád neki, hogy biztonságban érzed magad vele és úgy érzed kedved lenne vele dolgokat játszani.

2020. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van és az első elrugaszkodás után már könnyű/könnyebb lesz mindenről beszélni. :) De, persze szem előtt tartom #1-es válaszát is, miszerint fokozatosan. Köszönöm nektek az értelmes válaszokat és a bíztatást! :)
2020. okt. 28. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 nekem az a válaszom jobban tetsztt, hogy lepd meg. pl elkezdesz vele a szerep szerint viselkedni de közben játékosan. és elviszed szex irányába.


vagy a helynél meg úgy, hogy egyszerűen elviszed oda és ott csábítod el.

2020. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ülj le vele beszélgetni, és nyíltan mondd el. Ennél hatékonyabb módja nem nagyon van a dolgok közlésének. Ha tényleg szereted és ő is téged, ebből nem lehet gond.
2020. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, jó! Tényleg nincs más hátra, bátornak kell lennem. :)
2020. okt. 28. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!