Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Stílusos lenne ezzel meglepni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stílusos lenne ezzel meglepni a barátnőmet, aki rocker?

Figyelt kérdés

Vennék egy egyszerű, egyszínű (mondjuk fekete) bugyit, aminek rányomtattatnám a hátsó felére, hogy "Dobszerkó" s abban tetszelegnék neki otthon.


Nagyon béna lenne, vagy szerintetek frappáns, ötletes?



2020. okt. 28. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Gagyi és ciki.
2020. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Bocs, hogy férfiként válaszolok. Szerintem ez egy jópofa és pajkos ötlet, nekem legalábbis tetszene.
2020. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Bocs cimbi, de szerintem a zenét szereti nem az idiótákat akik tárgynak nézik. Vegyél inkább neki egy koncentrjegyet (mondjuk az drágább meg a covid miatt ki tudja mikor lesz), valami relikviát, posztert akármit a kedvenc zenekarától, vagy az örök slágert - édesség, virág.

Ha meg már szexuális dolog akkor valami szexi rucit.

2020. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-as! Azt hiszem, félreértesz! Magamnak venném a bugyit, rajtam lenne, én viselném és csábítanám vele a barátnőmet! :D
2020. okt. 28. 16:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a partnered és a viszonyotokat. Ez lehet baromi cringe és az egyik legszebb meglepetés is, csak te tudhatod hogy előreláthatóan hogy fog reagálni.
2020. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, nekem annyira nem jönne be.


Pláne azért a 20 mp nevetésért ennyit szemvedni.

2020. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
aranyos, de gyakorlatban *cringe*
2020. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicces, fantáziátlan. Vegyèl valami jàtèkszert amire vàgyik, tedd be a kedvenc zenèjét és alaposan nyald ki rendezd le, hogy mozdulni ne birjon.
2020. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rocker alatt mit értünk?


Egy valóban (hobbi)dobost? Mert ha igen, akkor még jópofa is lehetne.


De egy mezei rockzene-rajongó nem biztos, hogy tudna vele mit kezdeni.


Én nagyon szeretem a rockot, de a dobra egyáltalán nem figyelek benne. Engem az ének elégít ki nagyon.


Plusz tudody hiába szeretem a rockzenét, én a seggpaskolást, seggmarkolást is nagyon, nagyon utálom. Csinálni és azt is, ha nekem csinálják. Nálam nem érnél célba ezzel az ajándékkal.


De ez én vagyok, a barátnőd meg lehet teljesen más. Fene tudja. Vagyis inkább te.

2020. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne!
2020. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!