Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Túlérzékeny csiklóval "megáldo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlérzékeny csiklóval "megáldott" nőt hogyan lehet jól nyalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, magam is nő vagyok és sosem voltam még más nővel, de hajlok afelé, hogy megtörténjen. Mindegy, nem ez a lényeg, most tanácsot szeretnék kérni, a leendő partnerem számára.


Az a bajom, hogy "senki nem tud normálisan ny@lni", mindenféle technikát túlságosan intenzívnek, kellemetlennek érzek, és közben a falat kaparom, mert annyira vágynék egy kiadós élvezésre.

Tudom, hogy nem vagyok reménytelen eset: eddig 2 férfival sikerült oráltól elmennem, az egyikük valami kicseszett zseni volt, aki mindig max 3 perc alatt kivégzett... A másik kevésbé ügyes, de azért összejött. Előtte, utána senkivel semmi siker.


Miután én magam még sosem nyúltam más puncijához, nem is tudom pontosan megfogalmazni: mit,hol és hogyan csináljon inkább a másik, azon kívül, hogy lassabban és egészen lágyan (de erről más fogalmaink vannak a jelek szerint).


El tudná valaki mondani, mi a teendő ilyen komplikált esetnél, mint én...?


Az ujjazást élvezem, ha az is társul a (nem épp tökéletes) nyalás mellé, akkor többnyire már "majdnem jó" - ezt sem értem amúgy, hogy ez meg plusz inger, tehát végképp túl soknak kellene lennie, mégis jó.(?) Sajnos a legutóbbi partnerem nem tudta tartani a ritmust és néha a szájával is megtorpant ... sajnálom, de engem ez iszonyúan frusztrál.


Biztos vagyok benne, hogy találkoztatok már hasonlóan túlérzékeny puncival, nektek mi vált be ilyen esetben?



2020. okt. 31. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb pasi befeszíti a nyelvét és úgy csinálja, nekem is elég érzékeny a csiklóm és tudom, hogy nekem ez szokott fájni.

Az a legjobb technika szerintem ha ellajíztja a nyelvét és a fejét mozgatja inkább.

2020. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon de nagyon el kell lazítani a nyelv és fej izmokat szinte csak simizze a nyelv a csiklódat gyengéden persze különböző technikákat alkalmazva!Csak lassan és lágyan!Van akinél hamar robban van akinél időigényes de szerintem megéri türelmesek lenni mert nagyon joooo tud lenni mindkét fél számára!!!
2020. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
És az ujj technika sem mindegy milyen formában van jelen... én pl az ujjammal a “hívogató” technikát alkalmazom de csak azt is lágyan a G-pont simogatásával mert így lesz a legjobb érzés.... A lényeg hogy csak gyengéden lágyan mivel nagyon érzékeny területről van szó!!!! #2 es voltam még...
2020. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jegyzetelek 😂


Igen, szerintem is a lágyság a lényeg, meg hogy ne "telibe", direkt módon nyomuljon. Igazából ez volt az, amire ő is törekedett, de ilyen spéci handout-al máskor talán könnyebb lesz, ha én esetleg bénán magyaráznék.

2020. okt. 31. 13:00
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ok jegyzetelj😊😂 Igen nagyon fontos hogy lágy legyen mivel érzékeny amúgy is nem csak az izgalmi állapotot kell elérnie ahhoz hogy tuti legyen hanem az élvezeti részét is és ahhoz nagyon oda kell figyelni!Remélem tudtam segíteni,vagyis hasznos lesz számodra számotokra!Kellemes kielégülést nektek😉😊 Ha még lesz kérdésed akkor keress meg nyugodtan ha tudok segítek! #2es voltam 😊
2020. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Én is pont egy ilyen nőt keresek, mert nekem is ilyen érzékeny, és még nem találtam olyat, aki jól tudná csinálni.

33 N

2020. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jajjjj...hát sajnálattal olvasom hogy egy ilyen érzékeny dolgot nem tudnak kezelni,vagyis nagyon ritka ebben a mai rohanó világban,mert csak az a lényeg hogy “nekem jó volt és ennyi”..vagyis úgy fogalmaznék hogy ebben az esetben tényleg a fő szempont hogy a partnernek is tuti legyen jó legyen de ezt csak akkor lehet elérni ha szenvedéllyel csinálja valaki... meg ahogy az előzményekben leírtam,meg sok más módon is.Lehet ezt feszegetni jobbra balra és most lehet hogy leszólnak de nem az a lényeg hogy mindkét félnek nagyon jó legyen?Szerintem kölcsönösen kellene odafigyelni a másikra!Nem véletlen mondják: “A női test olyan mint egy hangszer... ha jól játszol rajta akkor a legszebb dallamot fogja játszani“ 😊😉
2020. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen... hallottam már és szoktam is mondani, hogy ha hangszer (gitár...?) vagy motor lenne a lábunk közt, biztosan addig bűvölnék, míg tökéletesen nem szól:D, és cseppet sem éreznék megcsorbítva az egojukat a sok gyakorlás miatt, hanem addig ügyeskednének, míg tökéletes nem lesz az eredmény.

Itt meg... ha valami nehezebben alakul, akkor a hiba az én készülékemben van. (?)

2020. nov. 2. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne gondold azt hogy a hiba a Te készülékedben van!!Ez így nem teljesen igaz!A lényeg az hogy amivel megáldott minket a sors azzal kell eggyütt élnünk,de ezt el is kell fogadni mindkét félnek!Tehát ha adott egy ilyen példa mondjuk akkor azt eggyütt is kell végigjátszani az adott “hangszeren”! Ez is egyfajta társasjáték ahol felfedező és zenész is egyben a társ!Van akinek ez zsigerből megy,van akinek tanulnia kell.Lehet először nem megy neki úgy de akkor ne félj,beszélj neki hogy jó hogy finom.. hidd el akkor csodás érzésben lesz részed!!!
2020. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék ha szerettek csókolozni!? Akkor az is lehetőség arra hogy ki tapasztald milyen lenne ha ha puncid kényeztetné így.. Gyakorolni sem utolsó ugyanis képzelje oda hogy a nyelved a csiklód és kényeztesse mármint hogyan csinálná,és itt tudod irányítani hogy neked hogyan lenne jó!Tudod gyakoroltatni hogy lazítsa el az izmait...Na de ez csak egy ötlet a sok sok variáció közül 😊😋
2020. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!