Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok erről? (társkere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (társkeresés)

Figyelt kérdés

Nem tartom/tartottam jó ötletnet a társkereső oldalakat/alkalmazásokat. Jobban szeretem a személyes találkozást, így hamarabb rá lehet jönni, ha valaki komoly kapcsolatot akar, hazudik stb. Az utóbbi időben azt érzem, szükségem lenne egy barátra, társra, aki megért, akinél érzem azt, hogy fontos vagyok.

Mi a véleményetek erről? Regisztráljak társkereső oldalra/appra vagy máshogy próbáljak ismerkedni?

(Még nem coming outoltam senkinek)

20/L


2020. nov. 8. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a valóságban ismerkedni.
2020. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
csak azért h vki szórakoztasson teljesen mind1 nem?
2020. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem regizz fel nyugodtan és onnan is tudsz legalább ismerkedni. Azokkal csak több lehetőséged lesz, kevesebb nem. Hajrá. L
2020. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálj de fog kelleni némi rutin hogy kiszűrd a rengeteg kamust, meg sok időd el fogja venni a "bepróbálkozók" leveleinek tömkelege. Leszbikus nőként kb. 100-ból egy levél lesz érdekes a többi alapból kuka, könnyű kézzel töröld/tiltsd aki neked nem szimpi.

S igen, élőben lehet a legjobban ismerkedni, wow! party és tsai. illetve leszbikus közösségek, avagy simán csak "bárhol" ha nyitott vagy és jó szemed van észrevenni ha valakivel lehet "match".

2020. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először is fontos, hogy jól töltsd ki az adatlapod. Tiniként, a huszas éveim elején még én is ódzkodtam ezektől, de korántsem olyan vészes ám.


A személyes tali persze kell, de ha online nem tudtok beszélni, irl se megy majd a dolog.

És hacsak nem jársz el direkt meleg buliba, kicsi az esélye, hogy személyesen belefutsz valakibe akivel összeilletek és minden klappol.


Ha nem csücsörítős-pucsítós képek vannak fenn, hanem egy őszinte bemutatkozás, amiből meg lehet ismerni mint embert, az sokkal inkább nyerő.


A kamusok általában vagy képet kunyizni akarnak, vagy csak trollkodnak.


Van az a típus, aki nem kamus, de pl csak a csávója szórakoztatására keres valakit.


Van az a típus akiről süt, hogy valami durva pszcihológiai eset, most jött ki egy kapcsolatból, képtelen elköteleződni stb.


De ezeket mind könnyű kiszűrni, és akkor működik a dolog. Legalábbis nekem összejött, és több éve boldog kapcsolatban élek.

2020. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, veszteni valód nincsen.Hátha több sikerrel jársz.


Élőbe nem ismerem fel ki vonzódik a lányok,kezdeményezni nem merek,totális lefagyás,nem mozgok ilyen körökben amúgy sem. Élőben nekem halott dolog :D Legalábbis több próbálkozásom volt,de mindig heterókba futottam bele.


Maradt az online. Badoon jó részt a fiús lányok írtak,pont nem az eseteim sajnos. Aki meg külsőre megnyert és írtam,nem írtak vissza :D


Tinderen is egy jó matchem volt. Fbra is átmentünk majd a lány felszívodott.


Fbok társkeresőn meg belájkolt több lány majd írták,hogy ők csak barátot keresnek, és azt hitték én is,de hogy kiderült biszex vagyok, eltűntek ők is.


Én most hagyom az online világot. 2 év alatt egy taliig nem jutottam el senkivel, többekkel beszélgettem,de ennyi.. Nagyon nagy szerencse kell hogy tényleg találj olyat aki meg fog,klappol minden.


Élőbben hamarabb kiismeri az ember a másikat,de ott meg a kezdeti ismerkedés a nehéz.


Én maradok egyedül,mert nem nekem való az ismerkedés :D

2020. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!