Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kezeljem az ilyen fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem az ilyen fajta elutasítást?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akibe belezúgtam, de nem nyomultam rá, nem adtam a tudtára. Csak barátkoztam. Úgy tűnt ő is kedvel és jókat dumáltunk. Munkatársak voltunk. De aztán látszólag a semmiből teljesen elhidegült és nem reagált az üzeneteimre. Majd mikor véletlenül összefutottam vele az új munkahelyén letiltott facebook-on.. (Tudni kell, hogy lelkileg nem oké a csaj és nem először koptat le ilyen drasztikusan és kegyetlenül másokat. Az sem derült ki pontosan mi zajlott le a fejében) Mintha azért mentem volna oda, hogy zaklassam.. Igazából már teljesen kiábrándultam belőle, de mégis irritál az, amilyen paraszt módon bánt velem. Az is zavar, hogy zaklatásnak hitte, azt hogy tök véletlen találkoztunk. Arra gondoltam írnék neki sms-t, mert tudom, hogy a számán még el tudom érni, hogy egyrészt tisztázzam a szituációt, másrészt lezárjam és elbúcsúzzak tőle. Nem tudom ennek van-e értelme. Ezzel csak azt mutatnám, hogy nem tudom elengedni és elfogadni az elutasítást? Nem érdemes csak azért írnom neki, hogy tisztázzam magam?

Rólam meg azt kell tudni hogy nagyon nehezen viselem az elutasítást, az ilyen típusút meg még nehezebben.. Hogyan kezeljem ezt?



2020. nov. 16. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz, de próbálj nem foglalkozni vele.

Keresd meg a módját az elengedésnek, nem éri meg a fáradságot.

2020. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aminek vége, vége. Ezt a szitut szerintem egyáltalán nem érdemes erőltetni - több okot is adott rá.

Sok a hal a tengerben, egy ilyen eset ne nyomja a lelkedet!

2020. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme bármit is csinálni. Még inkább tolakodásnak venné, és egyértelműen mutatta, nem akar veled beszélni sem.
2020. nov. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért az új munkahelyes véletlenes dolog érdekelne valóban az-e. Ha nem tojod le alapjáraton az elhidegülést, hanem kattogsz rajta, akkor érdekelt, és lehet, hogy ezt ő levágta szépen és zavarta. Ám sajnálom, hogy így alakult, tudom milyen nyomorult érzés tud lenni, ha semmi olyat nem akar az ember és mégis minden butaságot belelát valaki. Tisztázni próbálod magad csak zaklatás lesz. Ő a tiltással jelezte, hogy nem kér belőled. Leszarnak, akkor szard le te is.

Egyébként az elutasítás mindig nehéz, de legyen benned annyi tartás, hogy tudomásul veszed. Meg magyarázkodni kell akárkinek, akkor régen rossz. Aki számít az magyarázat nélkül is megérti, akinek meg kell az azzal is ugyanúgy tökre le fog nézni.

Foglald le magad valamivel és próbáld meg szépen elfelejteni. Amúgy ha elég hosszan úgy csinálsz, mint akit nem érdekel, előbb-utóbb tényleg nem fog érdekelni.

2020. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!