Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hová tart egy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tart egy leszbikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy értem... leszbikus vagyok.

23 éves

De nincs előttem példa, hogy leszbikusként ha megvan, akivel le akarom élni az életem, (már megvan) akkor hogyan tovább?


Nemrég diplomáztam, szóval még tanulok valamit / keresek munkát. Elérjük közösen, hogy legyen saját lakásunk, vagy házunk.

Lesz macskánk vagy kutyánk vagy mindkettő.

De hová tart ez az egész. Mi következik 40+?

Itthon a 40+ nők is ugyan azt az életvitelt folytatják leszbikusként, mint mi 20+ évesek...


Magyarországon nincs előttem példa, hogy ha nem lesz gyerekem, akkor mégis mire dolgozzak, kire költsem a nyugdíjam (ami nem lesz addigra de ez más tészta).


Annyi heteró filmet láttam a tv ben minden életszakaszban szereplőt, sőt olyat is, ami egész komplett életet mutat be.


Leszbikus filmeknél meg ott a vége, hogy összejöttünk happy end

na persze

akkor jön csak a java!


Aztán mindenki csajozik, mindenki "élni" akar.


Ennyi megy leszbikus körökben, de mihez kezdjek, ha megvan az igazi? (persze nem korona alatt, mert most biztos nem kapok munkát SE xd meg kb semmit) (normális helyzetre értendő a kérdés)



2020. nov. 19. 10:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét véglet veszélyes, illetve a ha két tábor ("egyszerű" és "többre vágyó" oldal) egymást lenézi, folyamatosan sulykolja, hogy a másik fejében van a gond.

Egyszerűen különbözőek a céljaink. Ugyanúgy lehet boldogtalan egy "egyszerű" életet élő ember, ha közben többre vágyna, csak nem tett meg érte mindent, mint ahogy lehet egy nagyravágyó ember is boldogtalan egy sokkal nívósabb, mások által irigyelt életmódban, mert esetleg ennél is többre vágyik, vagy egyszerűen nem tanulta meg élvezni az életet.


Összetett kérdés, sok dologtól függ. Mindenesetre én úgy gondolom, hogy az igazán teljes élethez kell tudnia az embernek éreznie a jót is, rosszat is, különben nagyon szegény lesz lelkileg. Mindazonáltal az embert ne csak és kizárólag az érzelmei vezéreljenek...

Na, ezt a kérdést sikeresen elvittük egy magasröptű eszmefuttatás felé.

2020. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ah, tökéletesen megfogalmaztad! 😁

Én igazából élveztem, szeretem az ilyen témákat meg vélemények ütköztetését, amikor normális hangvételben zajlik. Szóval örültem.😁

2020. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%

Visszatérve a kérdező eredeti gondolatához, én értem mire gondol. Benne van egy késztetés legyen az ösztönös vagy bármi, hogy gyereket szülhessen, nevelhessen. Ez valakiben erőssebb, valakiben gyengébb késztetés. A kérdezőben ez valószínű erősebb. Ezzel nincs is baj. Miért kéne ennek érvényességét megkérdőjelezni. A probléma forrása az, hogy itt M.o.-n ezt a vágyat, hogy egy meleg ember gyermeket neveljen, akadályozzák foggal körömmel.. Ez engem is elkeserít, mert ha szeretnék egy babát, el kell gondolkoznom, hogy elhagyjam az országot.. Ez egy szar ügy.

Szóval a kérdező egyszerűen csak egy családcentrikusabb, szülni vágyó típus. A probléma meg az, hogy ebben az országban él..

Hogy mi a megoldás nem tudom. Alaposan át kell gondolni a lehetőségeket.

2020. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

Megoldás:

1) megdönteni a királyi hatalmat

2) elhúzni a büdös pi...ba mindenkinek és akik megszavazták, élvezkedjenek ebben a gyönyörű szartengerben

2020. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
#23 igen csak a kérdező nem így mondta ezt el, mint ami csak róla szól, hogy ő szubjetíve ilyen, hogy ő szeretne gyereket, neki fontos a család. hanem úgy, hogy mindenki ilyen és ezt így kell sacc :DD
2020. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%

fantasztikus kormányunknka hála kb. Meg van a csaj és kész,ennyi.

Itt nem lesz semmid ha nem vagy hetero, minden támogatás csak a családnak jar ami mint tudjuk: apa férfi,anya nő. és gyerek után jár.

Gyereket örökbefogadni egyedülálloként vagy házas leszbikènt nem tudsz. Csok nem jár mert leszbiként még ha házas vagy sem vagy igazi család. Stb..menekülj amig tudsz.

2020. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
27%

Nem filmeket kell alapul venni vagy akár a környezetedben élő leszbikus párkapcsolatokat.

Bár nekem jelenleg férfival van komoly kapcsolatom. DE.!

előtte, és bármi történne, valami oknál fogva egy nőnél kötnék ki... igazából ugyanazt akarnám tőle is mint a barátomtól. Nem igazán értem a kérdést sem mármint.. Én sosem akartam kavargatni senkivel, egyéjszakázni..

A jövőt pedig szintén úgy képzelem el, ahogy egy nővel. Közös lakás, közöscicakutya, nincs gyerek- esetleg örökbefogadás. Ez az én választásom, nem szeretnék szülni, ez biztos nem változik meg bennem, gyereknevelés sem életcélom, de még ez talán valamennyire változhat bennem. Nyilván ha a párom is szeretné. Házasodás sem életcélom, szépdolog kedvesdolog hasznosdlog bizonyos szempontból, de ennyi. Jelenleg 22 éves vagyok, párom 30 éves, mindketten komoly kapcsolatot akarunk a másiktól, szeretjük egymást, szerencsére a gyerek-házasság és más ezzel kapcsolatos döntésekben(?), témákban is hasonlóképp vélekedünk.

De ahj. Én is azt látom, hogy inkább az életeddel van gond, önmagaddal esetleg. Ha tévedek, elnézést kérek. Az élet nem feltétlen arról szól, hogy utódot KELL nemzened. Ha valaki meddő, nem tud szülni bármi okból és nem akar örökbefogadni, vigye el a lelkét az ördög? Mindenkinek saját választása ez.

És a család miért jelentené az, hogy kell gyerek? Az megint más, hogy az ország vezető mit várnak el.. de miért nem lehetne meg erről a te véleményed, ami más? Számomra a család lehetnek nagyon nagyon közeli barátok, a partnerem, a macskám, a kutyám. Ők mind a családom.

Kicsit legyél nyitottabb a világ felé, az élet felé. Én igenis eltudom képzelni, hogy ha esetleg nővel élem le az életem, hogy 65 évesen kertészkedünk, kézműveskedünk, hímzünk, festünk, egymás mellett olvasunk... hidd el, csak egy megfelelő partner kell és másképp fogod látni ezt az egészet

2020. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!