Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek a leszbikus szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a leszbikus szex mikortól számít tényleges szexnek?

Figyelt kérdés
Az első behatolás,első orgazmus, vagy...?

2020. nov. 20. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagyok.

Én úgy gondolom, az első közös játék, örömszerzés. Számomra ez egyáltalán nem behatolás függő.

2020. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ha csak az egyik fél csinálta másiknak? c:

2020. nov. 20. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Nos szerintem nincs különbség. Az egyik lány odaadja magát, a másik él a lehetőséggel. Akárhogy ragozzuk, ez az én szememben bizony szex.


Ellenben nekem úgy tűnik, hogy valami "megesett" veled, csak úgy "véletlenül" és nem tudod hová tenni a történteket. Jó is volt, de szégyelled is.

Igazam van?

2020. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Én is pont erre gondolok. Valami történt a kedves kérdezővel.

Ha megcsókoltátok egymást, az még nem vészes. Ha simogattátok is egymást, esetleg a cicijèt is megpuszilgattad, az már erősebb dolog.

Ha össze dörzsöltétek a kis nunusotokat is, akkor tuti, hogy van leszbikus hajlamod.


A jobbik eset az, ha a fiúk is érdekelnek, mert akkor biszexuális vagy, és azzal nincs semmi baj szerintem.

Én szeretnék bi lenni, de sajnos ez nem döntés kérdése.

2020. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy leszbikus vagyok csak még fiatal :)

Barátnőm is van, de hosszú lenne az egészet leírni ide :/


Köszönöm szépen a kedves válaszokat!

2020. nov. 20. 14:51
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Értem. Akkor viszont úgymond nincs semmi "baj".

Ha érzed és tudod is, akkor ezt sajna el kell fogadni.

Ma már a társadalom is elfogadja ezt, régen még azt mondták hogy betegség, és azt hitték, hogy ki lehet belőle gyógyúlni.

Sok sikert az életben kicsi lány.

2020. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Ha a nagyon hivatalos verziót vesszük akkor szex az csak ha a pénisz behatol a vaginába, tehát még az orál sem számít hivatalosan annak, még akkor se ha hetero pár. De ugye ez csak a hivatalos része.
2020. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, viszont leszbikus felállásban, nincs pénisz ami be tud hatolni ;)
2020. nov. 21. 09:28
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
szerintem az ujjazás már annak számit mert volt behatolás,nem farok, de bahatolt oda ahová bekell a sexhez. Ha kihagyjuk a mű dolgokat és az orált akkor nemnagyon marad más...
2020. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek itt a dolgokat csűrni csavarni, mikor ez olyan egyszerű.

Ha két lány szereti egymást, mert tudják, hogy leszbikusak, akkor nyilvánvalóan van simogatás, csókolózás, valószínűleg nyalják is egymást, a ciciket is kényeztetik, stb, stb. Akkor ez hogy a jó Istenbe ne lenne már szex.


De amit a 7 es mond, az nagyon érdekes. Ezek szerint, ha elmegyek egy erotikus töltetű házibuliba, és ott az összes nőt kinyalom, letapizom, megszopatom, akkor ezt otthon nyugodtan elmondhatom, mert hivatalosan nem történt semmi.

Semmi szex, csak egy kis simi- sumi. 🤠🙈

2020. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!