Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Visszataszító az, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító az, ha nagyon izgat a "sugarbaby" szerep?

Figyelt kérdés

Mielőtt bármit mondotok, igen én voltam a tegnapi kérdező a témával kapcsolatban és nagyon szépen köszönöm rá a válaszaitokat! :)


Szóval ne haragudjatok, hogy újfent zargatlak titeket ezzel, de azért puhatolóztam, mert nagyon izgatja a fantáziámat ez a dolog, hogy milyen érzés lehet minden téren egy hozzám képest idős(ebb) nőnek maximálisan az alávetettje, kiszolgáltatottja lenni? Persze eszem ágában nincs munkakerülő semmittevőnek, eltartottnak lenni, elvégre becsületesen tanultam, most pedig dolgozom, de nagyon izgat az említett szituáció. Van erre valami egészséges megoldás? Illetve a tegnapi kérdésemből még mindig adott, hogy ilyen "egyezségben" a "szerződő felek" menet közben igazán egymásba szerethetnek? És nagyon undorító ez a vágyam?



2020. nov. 24. 08:07
 1/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
A sugarbaby pénzügyi, Te szerintem inkább bdsm jellegű kapcsolatra vágysz.
2020. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így, hogy mondod, lehet tényleg ez a dolog nyitja? Hangosan gondolkodom, mert igazából tényleg nem akarok "léhűtő" lenni, csak közben meg annyira izgat az egész szituáció.🤔
2020. nov. 24. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amire vágysz az tényleg nem a sugarbaby. Ő minden szolgáltatásaiért pénzt kap stb.

Téged inkább az alávetetség izgat. Nem undorító a vágyad. En is kipróbáltam, es nem bantam meg.

2020. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jah, van egy kis fogalomzavar. A sugarbaby egy eltartott nő, nem alávetettje annak, aki eltartja, "csak" pénzt kap érte.

Te sub vagy, aki egy dominára vágyik. Nincs veled semmi baj, csak olyat kell találni, aki tudja is, hogy mit csinál.

2020. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy domináns nő kell neked aki irányít és használ a saját örömére. Te csak annyi gyönyört kapsz amennyit jutalomként csepegtet míg ő fürdik benne. Te pedig alázatosan, hódolattal lesed minden kívánságát.
2020. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy időt szántatok rám! :) Tényleg "kicsit" el voltam tájolva. Innentől azt hiszem, már csak rajtam áll, hogy oldom meg, hogyan sikerül a vágyamat kivitelezni.
2020. nov. 24. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!