Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, hogyan tanultátok meg kezelni a melegségetek miatt ért bántásokat?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik jól kezelik mindezt és nem bántja már őket egy random b*zizás vagy hasonlók.. A baj, hogy elég érzékeny típus vagyok és az önértékelésem sincs a helyén. Emiatt rejtőzködök, nehezen állok ki magamért. Szeretném, ha ez megváltozna és fel lennék "fegyverkezve" a bántások ellen.

Mit tanácsoltok?



2020. nov. 24. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Miért kéne a párodon kívül bárkinek tudnia hogy meleg vagy? Egyrészt nem tartozik senkire, másrészt nem érdekel senkit. Ha meg nem tudják, milyen bántasról lehet szó?
2020. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első körben magamat kellett elfogadnom. Mikor ez megtörtént, onnantól kezdve nem zavar, ki mit szól. Mellesleg nem is nagyon kapok bántásokat, persze kaptam már itt-ott beszólásokat, de olyankor visszaszólok valamit én is, és ennyivel el van intézve. Nem szoktam magamra venni, ha valaki más rajtam akarja kitölteni a téma iránti frusztrációját. Ezeknek az embereknek általában magukkal van bajuk.

De ehhez tényleg az kell, hogy az ember teljes egészében elfogadja magát, és ne érezzen szégyent, nekem nagyon hosszú út volt, míg eddig eljutottam, de megérte.

2020. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, mesélnél erről az úttról, amíg eljutottál odáig, hogy ne érezz szégyent? Akár privátban. Pont ez lenne a magam számára hasznosabb rész.
2020. nov. 24. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Biszex vagyok a pasimat izgatja ha a barátnőmmel hancúrozok. Más meg nem érdekel, de soha nem bàntott senki emiatt.

A pasimnak az első randin elmondtam, így szeret ahogy vagyok.

2020. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszát várom, akiknek ezzel problémájuk volt, vagy a környezetüknek volt velük problémája, de megoldást találtak rá, kezelni tudták a kialakuló konfliktusokat.
2020. nov. 24. 12:39
 6/7 Bellatrix:3 válasza:
100%

Nehéz volt magamban rendbe rakni a dolgot. A környezetem az elején nem volt túl elfogadó egy kezemen meg tudom számolni hányan álltak hozzá normálisan. Rengeteg bántást kaptam én is a suliban is annó amikor még nem tudtam hova tenni a saját érzéseimet se nem hogy olyanért cseszetet a környezetem amit érzek fura volt, de nem tudtam másképpen elképzelni kis koromban is a lanyokat néztem meg. Sajnos bele erőltettem magam heteró kapcsolatba ezek miatt...de amint tisztában voltam vele, hogy nincs baj velem ezt is el tudom engedni.

A megoldásom annyi lett, hogy megtanultam szeretni és elfogadni magam és próbálom ignorálni a negatív dolgokat. Ez amúgy meg nem teljesen magánügy mert egy csomó kínos kérdést ki lehet vele küszöbölni. Volt dolgom borzasztó bunkó homofób emberrel nem is eggyel. Volt olyan kolléganőm aki félt is tőlem mert azt hitte ki kezdek vele csak mert a saját nememhez vonzódom mellé még bunkó is volt velem aztán rá dobtam pár lapáttal a dologra mivel kb ragályos betegségnek gondolta ezt, aztán direkt rá köhögtem és mondtam hogy messzire kerüljön el mert 10 méteres körzetig mindneki b*zi lesz aki a közelembe jön. Lekopott hamar. Nem kell velük foglalkozni, tudom, hogy nehéz és zavaró de nincs mit kezdeni velük.

2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Addug mondogatják, hogy ők a liberalizmus bástyái, a jövő normalitása, míg maguk is elhiszik hogy ők a normálisok, a többi 7 milliárd ember pedig mint "sötét,szűklátókörű és begyöpösödött". És innentől már jól elvannak a kis elferdült világukban. Neked is ez lesz a sorsod.
2020. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!