Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy birkóztok meg a magánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birkóztok meg a magánnyal?

Figyelt kérdés
Mármint akik leszbikusok es kpcsolatban vannak es azok is akik nem. Nehez párt meg akár barátot is keresni heterokent is főleg a virus helyzet miatt. Hogy birkóztok meg a magánnyal ?

2020. nov. 24. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Akik kapcsolatban vannak, miért lennének magányosak?
2020. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat pl tavkapcsolatra gondolok itt, meg egy kapcsolatba is lehet maganyos az ember
2020. nov. 24. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Én elég rosszul viselem mostanában, nagyon hiányzik jelenleg az a plusz érzelmi támogatás, amit egy kapcsolat adhat. De reménykedem, hogy tavasszal újra lehet ide-oda menni, emberek között lenni, újakat megismerni. Akkor valamivel jobb lesz a helyzet.
2020. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én amugy ezt az egesz virust viselem rosszul lelkileg, nem parkapcsolat szempontjabol hanem beszelgetes, barátkozás, társaság. Nem nagyon merek elmenni itthonrol csak dolgozni (amúgy sem lehetne) és a munkahelyi társaság is eleg fura kezve azzal hogy kissé homofobol es akaratlanul is ezt a szívemre veszem. (Mert amúgy nem tudjak)
2020. nov. 24. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Én most nem vagyok annyira magányos, mint amikor egy rossz kapcsolatban voltam. Ott sokkal inkább annak éreztem magam.

Engem is inkább a vírushelyzet visel meg, meg még csak most megyünk a télbe, bár ennek az évszaknak is megvannak a szépségei, igyekszem inkább élvezni ezt, semmint rosszul lenni tőle.

2020. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es. Attól, hogy valaki hazamegy valakihez, lehet még eszméletlenül magányos...


Mi is távkapcsolatban vagyunk a párommal. Az 5-20 óras korlátozás visz ki az észből, mert az utazás szempontjából gáz, hogy 4 órával előbb el kell indulnom, valamint 2-vel később tudok csak menni. Egy olyan távkapcsolatban, ahol 300 km választ el minket egymástól, igen is sok a 6 óra, amit együtt tölthetnénk. Egyelőre szabad utazni, amiatt még nem panaszkodom, de nyilván ezt is korlátozzák majd.

2020. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom az önismeretet! Sok sikert! :)
2020. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz, van egy crushom, akivel egy csodás randim volt még a lezárások előtt, ráadásul ő egészségügybe tartozik olyan szempontból hogy gyógytornásznak tanul, és mennie kell koronavírus teszteket csinálni... nagyon féltem. arról álmodozok minden nap hogy mekkora mulatságot fogok csapni ha vége ennek a pocséknak
2020. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok.


Sajnos barátaim se nagyon vannak, évek alatt lekopott mindenki csak ilyen haver szintű kapcsolataim vannak.


Én elfogadtam a magányt.Így sokkal könnyebben élem meg,mint hogy rágódjak rajta :D Járok a kutyámmal kutyafuttatóra, hetente 1-2x amikor időm engedi. Ott szoktam beszélgetni a gazdikkal és abban kimerül a szociális életem :D


Nem stresszelek rá semmire. Vírus miatt eleve még nehezebb minden. Felesleges azon görcsölni,hogy magányos az ember.


Nem rosszként kell megélni hanem egy időszaknak. Vannak jobbak rosszabbak.


Fektess időt a hobbidba esetleg stb


Nekem is a hobbim, meg a kutyázás ami lefoglal most,erre koncentrálok kész :)

2020. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát határon túli a barátnőm, szóval bele kellett törődnünk, hogy nem mostanában látjuk egymást újra. nyilván elég fos a helyzet, tavasszal viszont ugyanez volt, szóval sajnos nem idegen a dolog. Legalább plusz időnk van csak magunkra...? Legalábbis ezzel próbálom nyugtatni magam :)
2020. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!