Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mióta érzitek, hogy nőként-nőhöz vonzódtok?

Figyelt kérdés

Ha voltatok már férfival, mert sokan kipróbáltátok, akkor az miben volt konkrétan másabb, mint egy nővel, akivel például most vagytok.


Üdv 29 /F



#nők, lányok, meleg emberek
2020. nov. 25. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tiniként
2020. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Írja mindenki azt, amit hallani akar, különben megint nagyon hosszúra fog nyúlni az oldalak száma...
2020. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdem én: A világ csak pénzéhes nőkből és leszbikből áll. Ilyen ez a társadalom. Bezzeg te kérdező, te átlátsz a szitán...
2020. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsa már le valaki ezt a faszt.
2020. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen durván írsz. Akkor minek írsz? Miért nem keresel más kérdést?
2020. nov. 25. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hatodik, vagy nem tudom hányadik kérdésed már. 100+ komment nem volt elég, akkor nem tudom mennyi kellene még.
2020. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is. Amikor abban a korban voltam hogy más lányoknak elkezdtek tetszeni a fiúk, nekem akkor a lányok kezdtek el tetszeni. Amikor egy filmben vagy valahol láttam egy helyes srácot, akkor elkezdtem áradozni hogy milyen helyes, de igazából nem foglalkoztatott semmilyen csávó, mindig a női karakterekért voltam oda. Aztán szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe, akivel le is feküdtem. A fiúk meg nem mozgattak meg soha.
2020. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ah remelem valaki meg ki tudja belolem kefelni a leszbikussagot a varazspeniszevel. 🙏🏻
2020. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!