Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőként hogyan lehetnék vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan lehetnék vonzó leszbikus nők szemében?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, én is leszbikus vagyok, csak azt érzem nem nagyon vesznek észre a nők általában.

2020. dec. 3. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem vesznek észre? Az a kérdés
2020. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Legyen macskád, állítólag azokkal jól lehet csajozni ¯\_(ツ)_/¯

(NEM)

2020. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom a pontos okát.
2020. dec. 3. 16:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi fog meg titeket egy másik nőben? Mire figyeltek fel elsőként általában? Mikor érzitek azt, hogy "húú, na ő aztán jó csaj"
2020. dec. 3. 16:51
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Na így már tudok normális választ is: engem az, ha okos, ha érdekes, ha jó a humora.

Külsőre a szép arc bőven elég. :D

2020. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán h nézel ki?
2020. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez hülyeség. Most milyen választ szeretnél?

Az egyik azt fogja mondani, hogy neki a sportos szőke lányok tetszenek, a másik azt, hogy neki a tunya barna molettek, a harmadik meg azt, hogy neki tök mindegy, csak szeresse őt és fekete legyen a haja.


Milyen színűre fogod magad festetni? Érdekelne.

2020. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Rendben, igaz.. Tudom, hogy ez szubjektív. Csak kezdek itt megkattani a covid-barlangomban aztán ilyen hülyeségeken gondolkozok...

Nem szeretném magam befesteni.

Egyébként a külsőmmel szerintem nincsenek nagy bajok. Valahogy kikupáltam magam az idők során. Természetes göndör barna vagyok, természetes, nem sminkelek. A stílusom inkább uni, de annyira nem alakult ki még. Alkatra átlagos vagyok, kisebb mellekkel és viszonylag nagyobb valaggal.. :D

2020. dec. 3. 17:35
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ah, na de lányok, ha már hajfestés, akkor miert nem az extrém színeket emlegetitek, mint a kék, lila, rózsaszín, zöld és társai? 😀 Az elég sokaknál nyerő. 😀
2020. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a szemeket szoktam figyelni, egy tekintet sok mindent el tud árulni.

Nem az a fontos, hogy 'jó csaj' -e, hiszen az nagyon szubjektív tud lenni. Meg attól hogy valaki jó nő, még lehet borzalmas személyisége.

Szerintem ami fontos, az az, hogy jól el tudjunk beszélgetni, megtaláljuk a közös hangot.

Jó, ha van legalább egy-két hasonló dolog az érdeklődési körünkben, de ha nincs, az se gond, lehet új dolgokkal szélesíteni a repertoárunkat. :D

2020. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!