Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek is furcsa reakció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa reakció?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, a nőkhöz vonzódom. Egyik tanárnőnk elcsípett egy olyan beszélgetést (még nem volt online oktatás), amiben arról beszéltem a szaktársamnak, hogy milyen nők tetszenek, milyen egy nővel szexelni, csókolózni, stb. Utólag esett le, hogy az egészet végighallgatta, nem vettem észre, hogy ott volt. Azóta folyamatosan bámult, de komoran nézett, amikor meg beszélt hozzám, akkor mosolygott és csillogtak a szemei, tehát nem hiszem, hogy emiatt megutált volna. Több alkalom volt még arra, hogy legyen óránk és állandóan összenéztünk. Volt, hogy a szemem sarkából láttam, hogy engem néz és akkor sem tántorodott el, nem fordította el a fejét, amikor felvettem vele a szemkontaktust. Láttam, ahogyan tetőtől talpig végig mér. Természetesen én is adtam neki jeleket. Imádom, mikor elmegy mellettem és direkt nem néz rám, közben mosolyog, de tudja, hogy én is végigmérem. Múltkor feszülős szoknyában volt és a lépcsőn ment előttem, de nagyon lassan... Ilyen magabiztos nővel még sosem volt dolgom flört terén, eddig akárhányszor flörtöltem így nővel, mindegyik zavarba jött. Szaktársam észrevette, hogy mindig az én reakciómat nézi először és ő is látja, hogy engem bámul... Nem vagyok már kis 15-16 éves, aki belezúg a tanárnőjébe és beképzel minden apró kis jelet, egyszerűen csak vonzódom hozzá és úgy érzem, hogy ő is. Ha nem lenne ilyen helyzet, ami most van, akkor már biztos, hogy adtam volna neki elég egyértelmű jeleket. Látszólag sajnos semmi jel nem utal arra, hogy biszex/leszbi lenne, mivel nőies és házas. Én is nőies vagyok, sokan el sem hiszik, hogy a lányokat szeretem. Kb. 10 év van köztünk, nem mondanám, hogy túl nagy a korkülönbség köztünk.

2020. dec. 26. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha belemégy, beláthatatlanok lehetnek a következmények. El is kellene végezni azt az egyetemet, nem? Keress mást!
2020. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

#1

Milyen beláthatatlan következmények? Max jobb jegyet kap :D

2020. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha rosszul sül el akkor sajnos bazi kellemetlen lesz a kérdezőnek és a tanárnőnek is.


Lehet,hogy biszex a tanárnő,aztán ahogy kiderült neked a lányok bejönnek,biztos mozgolódik a fantáziája.


Kérdező, mielőtt nem szerzett tudomást arról,hogy a lányok bejönnek neked,addig hogy viselkedett veled?? Igazából ha ez után lett veled ilyen,az jelentheti,hogy bejössz neki,vagy kíváncsi. 10 év valóban nem sok korkülönbség.

2020. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nőről van szó. Lehet csak a vágy élteti de megélni nem akarná, vagy pont azzal múlna el ez az izgalom. A nők imádnak fantáziálni de megélni kevés gondolatukat szeretnék.
2020. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Házas. Ez a lényeg. pont
2020. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján amiket leírtál nekem is úgy tűnik, hogy beindult a fantáziája. Vagy a rosszabbik eset, hogy rajtad próbálgatja a vonzerejét. Próbálgatja, hogy nemcsak a férfiakat tudja-e beindítani, hanem egy lányt is és egosimogató neki, hogy flörtöltök.


Viszont ha házas, akkor sajnos lehet, hogy el kell felejtened.

2020. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem jó ötlet a tanárral kikezdeni, szerintem is jobb lenne elengedni. Max azt lehet még, hogy egyszer 4 szem közt tisztázod vele a dolgokat. De akkor sem lehet köztetek semmi
2020. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nem szeretnék tőle semmit. Nyilván jó lenne, de tisztában vagyok a korlátozó tényezőkkel... Ment a zöld mindenkinek! ☺️
2020. dec. 27. 01:25
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Bejössz neki, de tisztában van a korlátaival.
2020. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!