Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben nyilvánul meg a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg a másik fél dominanciája, mindennapokban és ágyban egyaránt?

Figyelt kérdés
Ahány kapcsolat, annyiféle, tehát akiket érint a kérdés, ahol valamelyik fél közületek csak egy kicsit is vagy akár erősen domináns, az hogyan mutatkozik meg?

2021. jan. 5. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én a szexben vagyok az, de a mindennapokban egyébként teljesen kenyérre kenhető.


Megvárom, amíg kezdeményez a másik hölgy, de utána átveszem az irányítást, szeretem úgy kezdeni és akkor abbahagyni, amikor én akarom. Persze nyilván ha a kérése az akkor abbahagyom, de mindig én vagyok az első örömszerző, és a felcsatit is csak én veszem fel. Pedig amúgy én vagyok stílusra a csajosabb😅 tök furi

2021. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapokban az vagyok az életben, de párommal nem, és azt sem szeretem ha valaki dominálgatni akar, mert ez az egész tök másról szól nekem. Ez a kapcsolatosdi szerintem nem egy k.szott verseny meg hatalmi harc, hanem egy csapatmunka.
2021. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2! Méltó válasz! Minden tiszteletem a tiéd! Azért #1-es, ti is nagyon aranyosak lehettek együtt! :)
2021. jan. 6. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!