Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sorozat/filmnézés után bennete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozat/filmnézés után bennetek is erősödött egy személy iránt vonzalom,csak mert láttátok,hogy ott milyen boldogok?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt,nálam szokott ilyen lenni. Látok egy filmet mondjuk,vagy sorozatot,ahol nagyok összeillik 2 személy,és esetleg van olyan akivel beszélek és tetszik,de bizonytalan a dolog,akkor valahogy ahogy látom a párokat,utána megnő a magabiztosságom és a vonzalmam is az iránt akivel beszélek xd tehát rám jön ez a ,,nekem ő kell,és hiányzik,és bárcsak együtt lennék vele"=biztossá válik a bizonytalan. De van,hogy ez csak fellángolás.
2021. jan. 5. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is sokszor így érzek filmszereplők iránt. Szinte már szerelmes leszek a karakterbe.
2021. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatnál volt iylen, 2 párnak szurkoltam hogy jöjjenek össze, az évead végén se jöttek össze, és teljesen kivoltam 1hétig, csak sírhatnékom volt.
2021. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Na az a legrosszabb,én is már úgy 2-2.5hónapja gondolok ugyanazokra a szereplőkre😂

#2 vagy amikor összejönnek úgy 3 részre és szakítanak,de kéne még egy évad,hogy összejöjjenek újra😂


Mondjuk én úgy értettem a kérdést,hogy ők vannak olyan hatással,hogy ,,normal" ember iránt kezdek el az ő szerelmük láttán erősebb vonzalmat érezni😂 #tökérthetetlendolog

2021. jan. 6. 04:22
 4/5 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Nálam pont az ellenkezője szokott lenni általában. Ha látom filmben/sorozatban, hogy a szereplők milyen boldogok, a kudarcérzés erősödik fel bennem, hogy nekem ez nem jön össze a valóságban, és elszomorodom, frusztrál... De szerintem teljesen normális mindkét reakció. A filmeknek épp az a célja, hogy hatást váltson ki az emberekből, elringasson bizonyos képzetekben. Az, hogy milyen jellegű a hatás, már nagyban befolyásolja a lelkiállapotod, gondolatvilágod, adott helyzeted. Gondolj bele, ha épp egy fájdalmas szakítás után lennél, és hallani sem akarnál a másikról, lehet, nem pont így reagálnál a szerelmesek enyelgésére. :D
2021. jan. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló. Néztem a The Haunting of Bly Manor c. sorozatot és a két női szereplő, akik szerelmesek voltak egymásba valamiért emlékeztettek magamra és egy lányra, aki akkor nagyon tetszett. Talán csak külsőségekben, de ez az érzés rányomta a bélyeget a sorozat hangulatára is számomra. Ráadásul pont ő ajánlotta, hogy nézzem meg, mert nagyon aranyosnak találta a két főszereplőt..
2021. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!