Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez ennek köszönhető vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennek köszönhető vagy érettség kérdése?

Figyelt kérdés

Ebben a fél évben, miután kijöttem a sulis stresszből,jobban tudtam magammal foglalkozni,és így már tudom,hogy engem csak a lányok érdekelnek. Ezt mióta így tudom és elfogadtam, valahogy a magabiztosságom javult,mert előtte azt hittem bi vagyok,meg volt,hogy úgy félredobtam az ötletet,mivel hímneművel az elfogadás pipa lenne. De az nem érdekel,nem tudnék egy sráccal szexuális viszonyt folytatni.

Tegnap éjjel neki álltam nézni a S.x Education-t (gondolom tiltaná ha kiírnám), és rádöbbentem,hogy amúgy mennyire nyitott vagyok már a szexuális témákra,úgy értve,ha valaki ezt hozná fel nem lennék zavarba,tök nyugodtan kezelném,beszélnék róla vele és attól sem félnék ha akár arra kerülne a sor majd valakivel.

Ez így olyan nyugtató dolog,de nem tudom,hogy az elfogadásomnak köszönhető (még ha senki nem tud róla) vagy egyszerűen ez érettségre alapul. (18/L)

jan. 8. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy elfogadod magad, kinyílik a világ! Sokan ezt nem értik meg, tökéletes példa vagy erre, gratulálok! Nagyban megkönnyítetted a saját életed, másoknak is így kellene
jan. 8. 16:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Sex Education

Nem tiltja.

jan. 11. 05:59

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!