Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet itt ismerkedni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet itt ismerkedni olyan lányokkal akik szeretnek természetbe járni és nem csak szex miatt komoly kapcsolatot is szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 vagyok és imádok természetbe járni. Kicsit elrontottam az életemet, és nem sokára tervezek "elmenekülni" egy kis faluba ahol nyugodtan szívhatom a friss levegőt és egy kis természet része is lehetek, közben meg a kedvenc falumban lennék mint kiskoromban is. Fővárost már unom, nem bírom a zajokat, a szagokat, a rohanó embereket stb. Sokszor szeretek elmélkedni olyan kérdéseken, dolgokon mint mi történt születésünk előtt, miért van minden semmiség helyett és hasonlók. Kedvenc hobbim az írás volt mindig is, meg a versmondás. Bár mostanában nincs ihletem sajnos. Szeretnék egy olyan lánnyal megismerkedni aki nem csak a szexet látná a kapcsolatban, hanem megértenénk egymást, hasonló dolgokról beszélgetnénk amiket közösen is szeretünk. Eddig bárki akivel beszéltem egyből szexi képet küldött, sokat beszélt a szexről. Nekem ez nincs sajnos ínyemre, hogy ennyire legyen részese a dolog, de néha nem bánnám csak nem álladóan értitek. Kiskorom óta csak a lányokat figyelgettem, csodáltam, mikor a lányok általánosban kibeszélték a fiúkat én csak vállat vontam, mer nem érdekelt. Kpop bandák közül is csak csajokét nézem, fiú bandák egyáltalán nem érdekelnek. Mindig is ilyen girl crush-aim voltak mint BLACKPINK JENNIE, Korra a Korra Legendájából, W.I.T.C.H-ből a Will és még sorolhatnám :D. Engem nem igazán vonz a domináns, alárendelt szerep se, BDSM meg ilyen őrültségek se vonzanak. :) Jelenleg esztétikában élek és minimalista gondolkodásom van., szobám sajnos nem ilyen de dolgozok rajta. Szóval ha valakinek megtetszett esetleg az életem, remélem írni fogtok és hátha a sors megajándékoz egy tartós és komoly kapcsolattal :D. 23L. Trollok, lánynak álcázott pasik, unatkozók messziről kerüljétek a kérdésemet!



2021. jan. 24. 01:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
En is annyi vagyok mint te, 23, fura am mert en pont zárkózott emberekkel talalkoztam 🤔 nekem a nyugisabb élet lenne a cél, meg en nem csak ilyeneken elmelkedek sokszor jövőről meg emberiség jövőéről, ufokrol mindenrol :D emiatt furanak tartanak meg maganyos vagyok mert nem sok ember gondolkodik ilyenen inkabb csak a kis napi teendőkön vagy hogy holnap milyen idő lesz vagy milyen házimunkat kene megcsinalni persze ezeken en is :D de na unom meg olyan barátaim sincsenek akik hasonloan gondolkodnanak. Igen am a szex fontos es jó dolog de azért nem minden az sem. Úgyh átérzem. Hat szerintem am lehet itt is ismerkedni olyan emberrel de szerintem am nem kell mindenben passzolni:)
2021. jan. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1.én is elmélkedek ufokon meg ilyeneken csak nem írtam még oda mert eszembe se jutott hirtelen :D...nat geon is nézek ufós sorozatokat, piramisosakat. Én eléggé introvertált vagyok és nehezen kezdeményezek beszélgetést de szívesen ismerkedek hasonló témák iránt érdeklődőkkel. :)
2021. jan. 24. 01:22
 3/19 Deff ***** válasza:
65%

Keresni kell aztán úgyis lesz valaki akivel összeilletek.Eddig nem olyanokkal hozott össze a sors.


És hát talán nem is ez a platform a legjobb erre.

2021. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3.ilyen válaszokat pont nem kértem :D...

nyilván nem a legjobb de most itt vagyok..

2021. jan. 24. 01:52
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
hat a termeszetben jarast adom, allandoan megyek, de nekem nyuzges is kell olykor 😀 majd csak az idos napjaim szeretnem Balatonon valami kisebb telepulesen eltolteni 😀
2021. jan. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5.nekem nem hiányzik a nyuzsgés :D pont ettől akarok megszabadulni, főváros, főutca, közel a rendőrség, kórház tuzoltosag gondolhatod mik szoktak erre menni :D...
2021. jan. 24. 04:15
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Itt a Gyakorin? Nos itt... nem :D a neten lévő felhasználók jó része kamus troll, de majd rájössz :)
2021. jan. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7.nem itt hanem nálam :D...egy szóval nem említettem hogy itt lenne gondom...a hangos zajok miatt mondtam a tuzoltok rendorok állandaon mennek szinte 2 percenként.
2021. jan. 24. 04:21
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

(Ez nagyon nem ide tartozik😂,elolvastam egyébként a leírást! és én is lány vagyok nem egy troll) De lenne egy olyan-komoly!-kérdésem,hogy tudnátok ajánlani ufós sorozatot? 😂

Egyébként sok sikert a társ-találásban!!Én is benne vagyok,de nagyon nem egyszerű ez.

2021. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1-es vagyok :D en ufos sorozatokon élek amiket mostanaba lattam netflixen: masik elet, lost in space, discovery de am majdnem összes star trek sorozat, voyager volt régen egyik kedvenvem, meg szoktam nezni fantasyt is de azok meg mem annyira ufosak.
2021. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!