Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha valaki szeret agresszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeret agresszív dolgokról beszélni,az az ágyban is azt szeretheti?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra hogy pl. van egy visszahúzódónak kinéző lány és sokszor agresszív dolgokat hoz fel meg játszik is olyasmi játékkal,és hogy vajon ezt össze lehetne kapcsolni az ,,ággyal" is?
2021. jan. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz agresszív dolog alatt pontosan?

Miről szok beszélni?

2021. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En értem a kérdésed, figyelj én is agresszív jatekokkal is jatszok de amugy ágyban nem szeretem, en is am visszahuzodobb vagyok es ilyenek erdekelnek de ezt nem kell massal is osszefuggesbe hozni 23/l
2021. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom de en nem vagyok agressziv alapjaraton es az agyban sem

De szerintem nincs osszefugges

2021. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kettőnk közül a párom szereti a verekedős játékokat, én a Stardew Valleyben szedem az epret...ő horrort néz, én valami fantasyt vagy valami romantikusat.


Az ágyban egyértelműen én vagyok az adó fél, szóval nem, eközött nincs kapcsolat.

2021. jan. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agresszívabb játékokkal játszom, küzdősportolok, az ágyban néha domina vagyok, de nem mindig van ehhez kedvünk. A párom nem játszik semmi ilyet ő az ágyban néha sub. Ennek ellenére nála hamarabb elszakad a cérna és hajlamosabb hamarabb ütni pl párnát vagy ilyeneket ha ideges, mint mondjuk én.
2021. jan. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!