Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tervezzem meg az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tervezzem meg az első randit leszbikusként? (korlátozások alatt?)

Figyelt kérdés
Szóval fogalmam nincs meddig lesznek ezek a korlátozások, mivel sok minden amúgy is be van zárva mint mozi, éttermek meg ezek. De még is elég régóta beszélgetünk egymással és ő is meg szeretne velem ismerkedni és én is. Jó magam eléggé csendes típus vagyok, meg nem tudok igazán kezdeményezni de mindenképp szeretnék vele megismerkedni, mert olyan mintha a sors hozta volna őt nekem, mert a legjobb barátnőmtől ismertem meg őt így Facebookon akivel csak 3 éve vagyunk barátok de ja, persze előre nem szabad tervezni de úgy érzem ő lehet az igazi.:) Mindketten lányok vagyunk amúgy. Ismeretségi köreinket még annyira nem beszéltük át de csak nem ettől függ az első nem? Meg milyen lenne szerintetek egy ideális első randevú leszbikus csajok? Ti hogyan találkoztatok először a barátnőtökkel? Sikerült utána hosszas kapcsolatban maradnotok? Tanácsokat, tippeket esetleg ötleteket szeretnék első randihoz mint lány lánnyal vagy akár saját élményeket is. Kérem aki nem a témához írna, vagy olyan a stílusa, esetleg férfi aki ennyire unatkozik itt az inkább lapozzon a kérdések között jó? Megkímélünk egymásnak nyugalmas időket.

2021. febr. 7. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég taliztunk először, nála voltunk és főztünk együtt, boroztunk, a kutyájával játszottam, meg kimentünk sétálni

Tökéletes volt

2021. febr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most egyelőre tényleg csak a séta marad. Ha van valami szép hely a környéken, oda menjetek el pl.
2021. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok először felmenni egymáshoz, akkor tényleg csak a séta marad. Ha nincs nagyon rossz idő, szerintem első találkozásnak nem rossz
2021. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Elsőnek szerintem egy sima séta tökéletes ha hideg van egy forralt bor vagy puncs társaságban el lehet sétálgatni.


Első randit,találkozást mindenki túl gondolja :)

2021. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán a nemi hovatartozás nem függ össze a szerelemmel. Ugyan úgy mennek a dolgok mint más kapcsolatokban.
2021. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!