Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legtobb leszbikus miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb leszbikus miért a maszkulinebb lányokat kedveli?

Figyelt kérdés
Én eléggé femme tipus vagyok, a fiuk szerint szép is, és ez komolyan hátrány a lányoknál. Lányok nem akarnak velem ismerkedni emiatt, valahogy megijednek, vagy nem tetszem nekik, nem tudom.

2021. febr. 15. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 írj, ha lenne kedved ismerkedni :)
2021. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexik 😻
2021. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem femme az, hanem lipstick. A Femmenek bejönnek a butchok.
2021. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom miért, én is úgy vettem észre, hogy a legtöbb lányos lány a maszkulinabb lányokat tartják vonzóbbnak.


Én lányos lány vagyok és a lányos lányok tetszenek🤷🏽‍♀️

2021. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lányos lány vagyok és a lányos lányok tetszenek
2021. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Most mindenki ideírja neki a lányosak tetszenek és lányos...kit érdekel? Nem ez a kérdés. Mindenkinek más az ízlése ez van, valakinek a butch másnak egy csajos tetszik, ez van, ez olyan, hogy miért szereti valaki jobban a csokifagyit, más meg a puncsot, na és? ízlésbeli kérdésekről kár vitázni.
2021. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!