Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első leszbikus együttlét egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első leszbikus együttlét egy transznemű nővel?

Figyelt kérdés

Kérdésem elsősorban olyan transznemű nőkhöz szól, akik már átestek a nemi megerősítő műtéten, illetve olyanokhoz, akik éltek már párkapcsolatban transznemű nővel.


Néhány hónapja ismerkedünk meg egymással, nagyon nagy az összhang köztünk lelki téren.

Fizikailag eddig csak ölelésben és összebújásban volt részünk, az mind szuper, izzik köztünk a levegő.

Nekem még soha nem voltam részem szexuális érintkezésben nővel.


A műtét kapcsán mire szükséges pluszban odafigyelnem?

(Gondolok itt pld. a nedvesedés témakörére.)


A válaszokat előre is köszönöm.


28/L



2021. febr. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én barátnőm is transz.



A testhez, szexualitáshoz való viszonya mindenkinek egyedi, szóval 100%os választ csak tőle kapsz.


Kérdezd meg mit szeretne, hogyan szokott masztizni, stb.


Az, hogy mi mennyire nyúlékony és nedvesedik-e, a műtét típusától függ, illetve adottságoktól, anatómiától is.


Valószínű, hogy vannak neki ilyen tágító rudak, amiket a műtét után a mélység megőrzésére használnak, általában síkosítóval. Ez mondjuk annyira nem szexi dolog, valszeg tv-t néz vagy zenét hallgat közben.


Jó minőségű, vizes bázisú síkosítót vegyél, pláne análhoz. Tudok ajánlani márkát is ha gondolod...


A legtöbb transz csaj szereti az anált, mert van prosztatájuk, ami ugyanúgy reagál.

Ha a hátán fekszik, és az ujjaddal felfele nyúlsz, kb a szemérem dombja alatt lesz. Eleite nem nagyon lehet érezni, de izgalom hatására már kitapintható.

Ehhez kesztyűt érdemes venni, neten nézd meg, nitrite kesztyű a neve, van belőle diszkrét fekete, mi ezt használjuk.


A csiklója kb ugyanúgy ingerelhető, mint a tiéd, legyen nedves, és használhatsz pl magic wand jellegű játékokat rajta is.


A hegei, lehet hogy érzékenyebbek de az is lehet hogy kevésbé, vagy akár egy-két ponton semmit se érez. Erre figyelj, meg sztem ő is szól majd.


Kb ennyi. Ha van kérdésed, próbálok válaszolni.


30/n

2021. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Csak megerősíteni tudom az első valaszolót


Annyit hozzátennék még, hogy a nedvesedes nálunk meglepő módon abszolút úgy működött mint egy cisz nőnél szokott ,ugyanis a húgycsőben vannak mirigyek amik eredeti funkciójukban is egyfajta sikositast láttak el a spermioknak, így viszont remekül funkcionál külső sikositasnak

Belülre viszont feltétlenül kell a sikositó is

De izgató hogy ugyanúgy érzed hogy mennyire felizgult mint egy cisz nőnél. Persze lehet ez nem mindenkinél ilyen aktív de nálunk idővel egyre jobb és jobb lett a helyzet

2021. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Javítanám az előttem lévőket, nem kötelező mindig sikosítót használni, főleg annál nem, aki olyan műtéten esett át, hogy jobban is tud nedvesedni a hüv3ly3, ugyanis létezik már ilyen műtéti eljárás is.
2022. máj. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Vagyis az elsőnek teljesen igaza volt abban, hogy minden a műtéti eljárástól és magától az embernek a testétől függ. Ebben a témában nem lehet mások véleményeikre/tapasztalataikra hagyatkozni teljesen, mert különféle műtéti eljárások léteznek, és mint minden ember más és más.

Hiába pontoztatok le, mert igazam van, mindez úgy van ahogyan leírtam, ennyi!

2022. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!