Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkedhetnék normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék normális leszbikus lányokkal akiket tényleg érdekelne egy kapcsolta? Kezdek belefáradni a keresésbe?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam badoon, de ott a sok spam üzenet miatt kényelmetlen volt, meg ott szinte csak pasik írogattak.

Voltam tinderen de ott csoda volt, ha valaki visszaírt még aznap vagy akár bejelölt volna valaki.

Facebookon keresgéltem, de az is aki jónak tűnt csak szexre vágyott csak.

Itt is próbálkoztam de itt szinte csak trollok írtak, vagy perverz férfiak, voltak nagyon erőszakoskodók is meg olyanok is akik mindenképpen szerettek volna egy képet és küldtek egy publikus oldalt ahova rakjam ki, hát köszi de én nem vagyok ilyen aki egyből képeket küldözgetne és követel is szóval ezt ne kérjétek tőlem ha lehet jó?

Kezdek ebbe belefáradni, pedig mindig is álmodozok egy normális lány partnerre, de sosem jön össze.

Legalább csak az első találkáig jutnánk el már az is egy mérföldkő lenne nekem, de még az se sikerült, mert van, hogy nem írnak vissza.

23 vagyok és sosem volt semmi féle szexuális élményem, kapcsolatom se semmi de már vágyom rá.

Olyanban viszont nem vagyok benne akinek csak szex miatt kellenék.

Szerintetek van még esélyem egy komoly kapcsolat kialakításához leszbikusként?

Nagyon érzem mostanában a szerelem utáni vágyakozást és az intimitás iránti izgalmaz.

Magamról kis infó:

Főleg most, hogy nincs is munkám jelenleg és a covid miatt nehéz keresni, ez is lehet egy negatív hatás ami miatt nem akarna velem valaki lenni, amit meg is értek de talán akadna olyan aki ettől eltudna rugaszkodni.

Általános iskolám és egy szakmám van, érettségit megpróbáltam de 2x sikertelen volt a matek miatt, így azt hanyagolom most.

Sok időt vagyok a számítógépemen, leginkább youtube, gyakori meg némi játék.

Szeretem a koponyás, dark témájú cuccokat, csak most ugye nem tudok ilyeneket venni.

Szeretek moziba menni, rollerezni szoktam, "diykodni" néha.

Barna hajam van ami hát közepes méret talán, meg zöld a szemem.

Csak egy kis infó rólam, hátha megtetszettem valakinek és akár szeretne megismerni engem.



2021. febr. 21. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Durva mikor a nő panaszkodik h nem talál nőt. Persze ha a pasi nem talál, az szimplán lúzer ugye :D sztem legyen saját lakás, kocsi, havi 1 milla fizu, a srácoknál ezt várják el, talán nálad is ez lesz a kulcs
2021. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2021. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell leszbikus kategóriába felhozni a pasikat? Hogy jön ez ide? Sehogy. Én írnék hetero kategóriába el lennék küldve a p*csába.
2021. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Az a durva,hogy a legtöbb pasi OTT ossza az észt,ahol nem kéne,ráadásul úgy,ahogy nem kéne...

Sajnos valóban kevés az olyan,aki komoly kapcsolatot keres,és még normális is....


31/N

2021. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözlet a net világában 😃 Biz' ám trollok, kamusok, "nem próbálnád ki fiúval is", esetleg "nőt harmadiknak" párok ffi tagja teszi ki a többséget. Szelektálj ügyesen, ne azt várd hogy egyből ott landol a postaládádban a nagy szerelem. 100 üziből kidobsz 99-et és talán 1-el érdemes elkezdeni kommunikálni hátha.
2021. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy egy napon belül nem ìr vissza, még nem a világ. A barátnőm kb 1,5 hét utàn írt vissza rám, mert nem minden nap nézte az appet.


Ilyen is van.


Én igen, simán lehet hogy 2-3 évig is keresgélsz, aztán hirtelen összejön valami.


Szóval kitartás, ez nem instant dolog, és sok olyanba fogsz belefutni aki jófejnek tűnt de mégse az...

2021. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.nem cska 1 nap volt hanem több sokszor.

1 napot még elnéztem volna de több azért érdekes hogy ő is keres kapcsolatot és nem ír vissza vagyis nem érdekelm igazán.

Amúgy köszii.

élőben lenne ilyen szerencsém.

2021. febr. 21. 13:06
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Ne vedd magadra, szerintem más is van így, hogy egyszerűen kicsit lefárad és nem nyitja meg az alkalmazást. Ez normális.

Még barátok közt is van olyan, hogy valaki 1-2 napig nem ír vissza mert dolgozik, elfoglalt, stb.


Tegyél fel magadról sok képet, frissítsd a profilodat, és írj rá napi 3-4 lányra. Olyanokra is akiknek estleg nincs kinn kép, vagy semleges fotó van kinn.

2021. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Kamu kérdés, napi 3-4x kirakja ugyanezt, unalmas élete lehet.
2021. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9.Inkább te vagy kamu...
2021. febr. 21. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!