Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Abban szeretnék segítséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok? Már kisgyerek korom óta csak a lányokat szeretem. A szüleim homofóbok.(Elírásokért és ismétlésekért elnézést)

Figyelt kérdés

#leszbikus #hogyan mondjam meg?
2021. febr. 21. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy.
2021. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még velük élsz, én hanyagolnám a témát. Rosszul is elsülhet ha durván homofóbok. Ha majd egyedül élsz, és lesz egy komoly barátnőd, bőven ráérsz ezzel akkor.
2021. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha homofóbok akkor sehogy. Ez pontosan jólmondta 2/2 es válaszoló.

Majd ráérsz elmondani. S ha kérdezgetik hogy hogy miért nincs fiúd és ilyeneket. Akkor meg terelsz ameddig tudsz. Ha nagyon hiányolnak egy fiút. Akkor meg megkérsz egy barátodat aki falaz majd neked.

2021. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno amikor már 100 százalékig biztos voltam a dolgokban én sem mondtam el h mizu van-pont azért,mert én is homofób emberekkel vagyok megszórva-hanem nemsokra rá más által bukott ki a dolog,és a vége az lett,hogy anyum nem gyengén nekem jött,majd közölte nagy ordítások közepette,hogy két hetem van pakolni.... Persze a Vihar elcsendesült valami csoda folytán,tehát maradtam,viszont azóta nem beszélünk róla,és még inkább nem úgy viszonyulnak hozzám ahogy kellene...

Tudom,hogy nehéz,de míg otthon laksz,inkább ne beszélj róla,ráérsz a későbbiekben kitálalni nekik.

2021. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is keresd a kiutat, legyen egzisztenciád, megtakarításod, munkád.


Költözz el, építs ki egy erős baráti hálót.


Ezek után mondd el, ha kitagadnak, kitagadnak.


Hosszú távon nem élet az élet egy ilyen házban, erre mindenki rájön egy idő után aki volt ilyen helyzetben.


Biztosítsd be magadat, legyen terved rá, hogy hogyan fogsz a saját lábadon megállni.

Legyen terv arra is, hogyha valami gebac miatt korábban robban a bomba mint tervezted.


Nem tudom mennyire gáz a helyzet, szóval feltételezzük, hogy nagyon.


Legyen pár haverod aki szükség esetén befogad.


Készíts magadnak egy kis túlélő pakkot, amit rejts el valaholva.

Amit tegyél bele, szép lassan, észrevétlenül:


-pénz. általában a nagy pénzeket észreveszik, de aprót el tudsz tenni, pl bevásárlás után, vagy ha kapsz uzsonnapénzt. vállalj diákmunkát ha tudsz.


-tisztálkodószerek. kis mini fogkrém, behajtható fogkefe, tusfürdő, tampon. nem kell egy liter, minnél könnyebben mozgatható, annál jobb.


-egy pár tiszta alsónemű


-buszjegyek ha pesti vagy


-az irataid fénymásolata ha van ilyesmire lehetőséged


-telefontöltő, és esetleg egy olcsó, régi készülék, barátok, megbízhqtó rokonok, telefonszámaival.


-mini varrókészlet és egy svájci bicska, ha lehet konzervnyitóval, zseblámpa.


-valami kis helyet foglaló, de tartalmas kaja, pl protein szelet.


Adja isten, hogy ne legyen rá szükséged, de ezzel könnyebben talpra állsz ha a legrosszabbra kerül sor.


Ha átnézik a telefonodat, mindig inkognitó ablakból böngéssz ha valami olyasmit csinálsz amit "nem szabadna".

Persze látogass általuk pártolt oldalakat is, hogy ne legyen feltűnő.

Legyen két email címed, és két-két regisztrációd a szociális média felületeken, de az egyiknél gépeld el a neved.

2021. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Én megértem mi van benned,mert én is ebben a helyzetben vagyok,hogy nagyon jó lenne elmondani,mert megkönnyebbülés lenne,de szerintem anyum nekem is simán nekem jönne,meg aztán nem mehetnék egyetemre sem,legalábbis ott lakni fixen nem xd

Ugy hogy szerintem se mond el,ha csak nem vagy felkészülve arra,hogy ha nem is akarnának kirakni,mert azért csak nem,de hogy pszichológushoz küldenének simán,ha nagyon azok,az biztos. Persze annak is meg lenne valamelyest a haszna,ha valahogy meggyőzné őket egy (vagy több) szakember,hogy ez tök normális,de ott a másik oldal,hogy elkezdenéd magadat utálni a zavarodottságban,ami meg ártana. Arról nem beszélve,hogy nem 1 hetes folyamat lenne,rámehet tanulásra is,meg minden egyébre,amik károsak lehetnek.


Amit a #3as írt is teljesen jó szerintem,ha nagyon akarnának már valakit,hogy egy nagyon jó fiúbaráttal ezt megbeszélni,hogy figyu ha hirtelen szükség lenne emiatt rád,akkor lehetne e hogy bevállalod egy időre,úgyis csak kézfogás kéne max. Meg ha lesz lány,akivel alakul,ő meg addig a ,,régről ismert" legjobb barátnő lehetne,aztán kész. (Persze ennél nagyban megkönnyítené,ha részéről tudnák mi a pálya,mert akkor lehetne együtt alvás)


Nehéz,de mindent ilyen esetben át kell venni szerintem,mert nem mindegy.

2021. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 azureknight0715 ***** válasza:
82%
Hello! Bocsi, hogy fèrfikènt írok ide, de ènis annak tartom magam, nem szeretem a nelegeket nem is örülnèk neki ha a gyerekem az lenne. De! Mint Apa a gyerekeim a mindenem, tehát ha egszer azt mondaná neke a lányom, hogy leszbikus, nem örülnèk neki , de elfogadnám ,mert a gyerekem boldogsága a lènyeg. Tehát szerintem ez nevelès kèrdèse ,te láttad ,hogy mennyire szeretnek ,mennyire támogatnak. Ez alapján kell dönteni
2021. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!