Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leküzdhető a vágy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leküzdhető a vágy?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki hetero. Én leszbikus vagyok.

Nagyon jóba vagyunk. Viszont szexuálisan nagyon vonz. Konkrétan nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék arra, mennyire meg akarom kapni. Ez a tipikus "tiltott gyümölcs" eset.

Tudja, hogy tetszik nekem, de ő hetero. Próbálok megmaradni a barátzónában.


Le lehet ezt küzdeni valahogy vagy veszett ügy és csak akkor múlik el, ha a barátság megszakad?

Nem akarom barátként elveszíteni, de közben meg örülten vonz.

(mind a ketten 30+ évesek vagyunk, nem tinik)



2021. febr. 25. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2021. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nem. Én évtizedek alatt nem tudtam leküzdeni a legjobb baratomnál ezt az érzést. Még abba is belmentem volna, hogy közösen csináljuk lánnyal, csak ott legyen mellettem, de nem jött össze. Évek múlva megnősült, messzebb is kerültünk egymástól. De ha ma is csak rá gondolok.......

49f

2021. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Amikor találsz valaki mást akivel jó a szex akkor utána már kevésbé érzed azt hogy neked kell ő. Persze megmarad mindig szóval teljesen nem tűnik el sosem.
2021. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, "leküzdhető": kutyaharapás szőrivel, azaz amikor majd más betölti a szívesben az űrt, a helyet és jobban kötődsz hozzá akkor nem gondolsz a barátnődre szexuálisan. Addig meg erős akarat és önuralom.
2021. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Felejtsd el, ha reménykedsz az csak tönkretesz.

Velem egyszer szórakozott egy lány, aki nem tudta eldönteni hogy hetero vagy biszex, és rajtam kísérletezett. Csak én sérültem.

2021. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne baratkozz vele es felejtsd el ne vagyunk ösztön lények 24/L/L
2021. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

próbálkozz be mit veszíthetsz....

26L

2021. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Tudatos álmodba szexelj vele.. enis azt csinalom ha nagyon ra vagyok kattanva valakire
2021. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!Jó is lenne, ha nekem összejönne ilyen...

Kérdező!Majd idővel enyhül a vágy,talán.Én is beleszerettem egy nálam idősebb nőbe, akivel haverok voltunk egy időben, de persze neki nem kellek, van pasija meg van mindkét nemből szeretőjük közösen... Habár én beleszerettem, és három év alatt csak mélyült a vágy, de neked talán nagyobb szerencséd lesz, ha érzelmileg nem vonzódsz hozzá, és nem vagy szerelmes.

2022. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!