Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi ideig lennétek hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lennétek hajlandóak várni a szexre párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem korábbi trauma miatt sajnos nagyon nehezen megy eljutni arra a pontra, hogy ágyba bújjak valakivel, fontos, hogy kialakuljon hozzá a teljes bizalom. Ha ez megvan onnantól kezdve minden oké, de félek, hogy erre senkinek nincs kedve/türelme várakozni.

Tudom, hogy a szex lényeges része egy kapcsolatnak, de ez ellen nem nagyon tudok tenni semmit.


Ti hogy vélekedtek erről?


2021. márc. 2. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Pár hónap, max fél év. Ha ennyi idő alatt nem alakul ki az a bizalom, akkor a párkapcsolat egy szar és szakítanék.
2021. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
én azt vallom, hogy a 3. randinál tovább nem érdemes várni a szexszel... ha az után nem lenne szex de már lennének érzelmek és ezt követően derülne csak ki, hogy nincs meg a kellő kémia vagy épp rossz a szex, akkor lelkileg sokkal rosszabb állapot marad az affer után.
2021. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
ha minden nap találkozunk meg mondjuk hétvégén együtt is alszunk akkor kb 10 nap amit várnék egy hozzám korban illő lánynál (30-35 éves). De már az is furán sok .Mondjuk ha előadod a sztoridat az más lenne de akkor is azért legalább kézzel segíthetnél.
2021. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Élerkor függvénye
2021. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
1-2 hónap
2021. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Második randi.
2021. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
1-2 hónap ?! ne már most azt mondod 60 napig feküdnél mellette álló f.szal 60 napig ezt nem gondolod komolyan
2021. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Csak hogy tisztázzuk, a kérdés leszbikus kategóriában van, így elsősorban nők válaszai érdekelnének. Ugyan itt senki nem írta, hogy férfi, de privát üzenetben igen, így gondoltam felhívom rá a figyelmet.


Köszönöm!

2021. márc. 2. 18:22
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

8

Miért, ha transznemű az illető de leszbikus, akkor őt miért diszkriminálod.

2021. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kérlek olvasd el a hozzászólásom még egyszer. :)


Privát üzeneteim érkeztem férfiaktól, akik odaírták, hogy férfiak.

2021. márc. 2. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!