Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit jelent,ha álmomban lányokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent,ha álmomban lányokkal vagyok szexuális értelemben,én is lány vagyok,de nem vagyok leszbikus... ?

Figyelt kérdés
ez egy rejtett vágy lehet,hogy kiprobalnam lányokkal is ?
2021. márc. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Én is álmodtam homokos dolgat. Mégse tenném meg soha még elképzelni se tudom.
2021. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj, csak kíváncsi vagy.
2021. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha kellemes az álom, akkor lehet rejtett vágy. Attól is függ, hányszor vannak efféle leszbikus álmaid.
2021. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem létezik olyan, hogy valaki hetero, de kíváncsi. Az minimum biszexuális. A kíváncsi hetero, aki maga elől próbája szómágiával rejtegetni a dolgot, mert a hetero pont attól az, hogy a saját neméhez nem vonzódik.



Egy álomból azonban nem vonnék le semmi következtetést, sok mindenről álmodik az ember, amire egyáltalán nem vágyik, egyszerűen az agyunk így működik, összerak mindenféle képet, félelmet, gondolatot. Kár benne értelmet keresni

2021. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez egy nagyon jó kérdés, de én úgy gondolom attól hogy leszbikus jellegű álmod volt hetero nőként az még nem garancia arra hogy esetleg leszbikus legyél.

Ez tök nyilvánvaló hogy vannak random álmok amik megjelennek.

Leszbikus nőként azt mondom hogy néha nálam is vannak ilyen álmok de annyira nem jellemző hogy "mindig".😊

Szóval azt mondom nem kell megijedned attól hogy azzá válsz ha valójában nem akarsz az lenni! 😊


L

2021. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!