Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusokhoz szól a kérdés! ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusokhoz szól a kérdés! Szerintetek milyen praktikákkal lehet a kiábrándult szerelmet "visszahívni" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én vagyok az, aki szerelmes volt. Az másik fél nem viszonozta sosem. Van értelme egyáltalán ezzel foglalkozni, vagy törődjek bele abba,hogy én sem érzek már semmi romantikusat, csak vonzalmat meg bizonyos szintű kötődést?

2021. márc. 11. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de nem értem a kérdésed
2021. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom értelmezni én sem... sosem viszonozták az érzéseidet és az a gondod hogy végre mire el tudnád engedni miért nem vagy megint újra szerelmes bele? WTF??? Inkább örülj neki és nyiss olyan irányba ahol kölcsönös lehet az érzés.
2021. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy hosszú, több mint 5 éves kapcsolat? Mert akkor esetleg lehet megpróbálni visszagyújtani a lángot.



Ha viszont új a dolog, akkor hagyd a fenébe

2021. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1,#2: nyilván egy kapcsolatban egy idő után elmúlik a szerelem és szeretetté szelídül avagy kiábrándulunk a másikból, nálam ez történt most. Valaki pedig alapból úgy lép be egy kapcsolatba,hogy nem lángol a szíve, csak szeretetet érez. Ez van a másik félnél.

3#: nincs még 5 éves a kapcsolat,annál rövidebb

2021. márc. 12. 15:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, hátha ☺️ randik, kedveskedések, de nem csak addig, amíg fel nem lángol a szerelem tüze ismét. :)
2021. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy eleve elbaszott kapcsolat, hagyd a fenébe.
2021. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg mit szerettél benne?


Mi volt, ami megfogott?


De kb 2 év az, amire lekerül a rózsaszín szemüveg, megismered mint embert, hibákkal, jó és rossz tulajdonságokkal együtt.

2021. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: Amik megfogtak benne anno:

-jól néz ki

-meg tud nevettetni

-jókat beszélgettünk és volt is miről

-értelmes,okos

-nagyon jó vele az ágyban(eddig vele a legjobb)

-ugyanakkor az érintéseivel meg is tudott nyugtatni (mintha hazaértem volna)--> ez mára már lecsökkent

-el tudom magam engedni mellette

-teljesen önmagamat tudtam adni mellette

-újra és újra meg tudott hódítani (ez kb. 1 évig tartott a megismerkedésünk kezdetétöl)


amiket jelen időben írtam,azok még most is tartanak

2021. márc. 13. 20:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval magyarán elkényelmesedett?
2021. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Nem teljesen.Inkább,hogy vannak olyam tulajdonságok,amik már az elejétől kezdve hiányoznak belőle, pedig tudom,hogy azokkal vissza tudna hódítani (pl sokkal több figyelmesség). Ráadásul a szerelmemet sem viszonozta, hiába vártam rá 3 évig. S hát nem is élünk együtt,ritkán tudunk találkozni,ez is egyre jobban rombolólag hat a kapcsolatunkra és az érzelmeimre.összeköltözésre nincs lehetőség egyelőre, főleg miattam,de úgy érzem ő nem is nagyon akar, mert elsősorban nem ott keres munkát ahol én lakok
2021. márc. 15. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!