Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akivel leszbikusként/biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel leszbikusként/biszexuális lányként előfordult már, hogy online társkeresés közben, pl. tinderen szembejött egy olyan lány, akit ismertél, de nem tudtad, hogy érdeklik a lányok és/vagy ő nem tudta rólad: mit éreztél és hogy reagáltál?

Figyelt kérdés
Mondjuk jobbra húznál egy ilyen lányt tinderen (nyilván feltéve, hogy egyébként tetszik neked)? Volt már, hogy matcheltetek így egy online társkeresőn, és lett belőle valami? Vagy mondjuk ilyenkor pánikszerűen balra húzod az ismerőst?

2021. márc. 28. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pánikszerűen balra húzom. Mivel bi vagyok poénból az ismerős fiúkat jobnra
2021. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is pánikszerűen balra,de velem olyan is volt még mikor féltem,hogy minden közelben lévő lányt balra húztam xdd Meg egy volt osztálytársam is fent volt egy appon,le is töröltem az appot akkor,mondjuk aztán ő nem ártott volna,csak akkor pánikoltam.

Vagy olyan is volt,akivel elkezdtünk beszélgetni,átmentünk volna máshova,megnéztem ő ki is mi is,és láttam hogy egy nem kívánatos ismerősömmel jóban van,és így ignoráltam is. (Ez mondjuk ésszerű volt,mert ment volna a hír,mint a vízfolyás)

De most sem merem mondjuk a szexualitásom megadni,meg ahogy láttam még sokan így vannak.

2021. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltak ismerősök,de ilyen gimis évfolyam társ,vagy ismerősnek az ismerőse akit látásból felismertem.


De ilyen nagyon közeli nem volt.


Én ilyenek nem húzok jobbra,nem is akarok velük ismerkedni.


Egy az,hogy nem tudhatom,hogy bízhatok e bennük és nem e kürtölnék világgá a dolgot.

2021. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!