Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jogosan értette félre a dolgokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan értette félre a dolgokat?

Figyelt kérdés

Én hetero vagyok. Van egy barátnőm aki leszbikus.

Én az a fajta ember vagyok, aki a barátságban ha az tiszta barátság akkor teljesen meg tud nyílni és semmi gondot nem lát abban, hogy két barátnő lazábban viselkedjen egymással. Ez alatt azt értem, hogy BARÁTI ölelés, simogatás, puszi, egymás előtt átöltözés, fürdés.


Ezeket egy leszbikus veheti jelnek? Többnek mint barátság?



2021. márc. 29. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Veheti. Jobb, ha tisztázzátok, hogy te szigorúan csak barátként tekintesz rá.
2021. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt fürdés alatt mit értesz? Maximum fesztiválon/utazáson a közös tusolóban, de akkor van ott még rajtunk kívül x másik ember, és nem félreérthető a dolog, más esetben simán az.

A többi szerintem rendben van.

2021. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár annak is veheti, bár ha nem "divatleszbi" akkor pontosan tudja, érzi hogy te hetero vagy és nem fog próbálkozni. Ha mégis akkor jelzed neki, hogy csak barátként tekintesz rá. Normális barát elfogadja és megérti, nem nyomul és nem sértődik be rajta.
2021. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam. Nem együtt fürdés, csak a másik előtt. (otthon, nem fesztiválokon stb.).
2021. márc. 29. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele hogy csak a fiúkat szereted, mert ha esetleg bejössz neki, akkor többet beleláthat, és még a barátságotok is rámehet.
2021. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Elég gáz, simogasd és puszilgasd a heteró barátnőidet, vagy az a célod hogy megszeressen mert jót tesz az egódnak?
2021. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a célom. Semmit nem szerettem volna. Vagyok már olyan idős, hogy emberi érzésekkel nem játszom és nem hülyitek senkit,főleg nem egy barátnőt, főleg nem egy leszbikus.
2021. márc. 29. 16:35
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt válaszolok egy privát üzenetre:


Mind a ketten 30+ évesek vagyunk.

2021. márc. 29. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára ilyet én alsó általánosba csináltam. Én tuti félreérteném. Ami teljesen belefér az az ölelés.


Nekem is van hozzád hasonló barátnőm, de ő mindegyikkel csinálja az ilyen nem szokványos/félreérthető dolgokat.

2021. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!