Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hüvely gomba mennyire taszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely gomba mennyire taszító egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Régóta küzdök ezzel, most azon vagyok, hogy meggyógyuljak de nehezen megy. Sok folyásom van sajnos és emiatt kellemetlenül érzem magam, sőt viszket is néha meg hámlik csúnyán de 2x voltam orvosnál és talán hatni fognak a gyógyszerek. De ugye nem tudhatom mikor múlik el, mikor leszek végre tiszta ott így érdemes elkezdeni randizni lányokkal? Mármint ha már jól össze ismerkedtünk, randiztunk sokat, kívánnánk egymást akkor ez mennyire taszító? Ne értsétek félre sokszor mosakszok, és ha fürdök akkor sok ideig tiszta és normális marad a hüvelyem de a folyásom zavaró lehet meg a hámlás. Volt, hogy visszajött majd elmúlt szóval nem mehetek biztosra...És emiatt is nem vagyok elégedett a testemmel elsősorban nem tudom hogy fogom emiatt elengedni magam. Valamennyi folyása van azért mindenkinek de nem ennyi mint nekem szokott és nem hagy gondolomsárga foltot a bugyin, betéten. Lányok adnátok erre tanácsokat, tippeket, hogy engedjem el magam vagy egyáltalán érdemes ezzel a kis gonddal kapcsolatba merülni? Szeretnék már tartós (leszbikus) kapcsolatot, csak emiatt szégyellem magam nagyon, szűz vagyok..:(

2021. ápr. 9. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gomba az fertőző, próbálj kigyógyulni, utána szabad a terep. Vannak gyógyszerek, kenőcsök és kúpok erre. Mikor elmúlnak a tünetek érdemes még egy hétig legalább folytatni a kúrát.
2021. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Tisztítsd át alaposan a wc-det meg a kádat domestossal otthon elsősorban, vagy amiket úgy használsz. Ha ad az orvos kenőcsöt és kúpot, el kell múlnia. Nekem is volt, írt fel a doki canestent, azt az applikátorosat, nekem nagyon jó volt. Szerintem valami nem klappol és visszafertőződsz

Mondom alaposan menj át mindenen domestossal

2021. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Meglévő párkapcsolatban nekem úgy önmagában nem az. A párom, átsegítem ezen is, ha kell. Mint más egyéb betegségeken, gondokon is. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy élnék vele így nemi életet. Szerintem kielégíteném kézzel, ha kérné és ugyanezt kérném tőle én is, de egy mindentbele aktusra nem lennék vevő ilyenkor. De megértené ezt a párom, tudom.


Ismerkedni meg nem ismerkednék így. Persze, ha szimpi a lány, nem viszakoznék tőle és kivárnám az időt, míg meggyógyul. De azért furán néznék rá, hogy így kezdett el komoly kapcsolatot keresni. 🤷‍♀️


Meg hát izéhozé, csúnyán hangzik, de azért bennem lenne az is, hogy nem szívesen engedném be a mosdómba, meg én se szívesen használnám az övét.

2021. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Intim mosakodot milyet hasznalsz? 😀 Nekem asszem az segitett valamit, azota nem jon ki rajtam olyan konnyen semmi fertozes. Sokszor durvabb menet utan nekem napokon at valami krem tudott kelleni... Illetve hat ha van valami durvabb es erzem inkabb bekenem sima canestennel is mert husiti es megelozi a nagyobb bajt... intim mosakodobol Saforelle amit hasznalok, ajanlani tudom. Amugy nekem leleteim rendben vannak megis erzekeny vagyok es hamar kijon. Eleg kellemetlen nalam ezek valtak be. Es volt, hogy egybol mentem vele mintavetelre es negativ volt mindenre.
2021. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont volt barátnőm amikor gombás lettem és ő megértő volt és segített krémet keresni és el is ment nekem megvenni, de ez mellékes..

Azóta nagyin könnyen elkapok dolgokat és 2x elég tragikus volt a helyzet. Amíg bármi problémám volt még véletlenül se szexeltem senkivel! Nem is szabad mert nagyon nagyon könnyen át lehet adni a másiknak és miután elmúlt utána is minimum 2 hétig semmi.

Én úgy tudom hogy vitaminokkal vissza lehet fogni ezt a könnyű fertőződést, de ha nem múlik el sajnos muszáj dokihoz menni. Én nagyon nem akartam elmenni vele de amikor már eljött a teljes kétségbe esés (nem gomba) akkor már muszáj volt tényleg

2021. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Amíg hüvelygombád van, ne legyen szex!!! Mert a másikat is megfertőzöd.
2021. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esetleg valamilyen gyógyszer, amit szedsz? Nővéremnek volt olyan, hogy valami miatt hajlamosabb volt ő is erre, aztán arról a gyógyszerről leállt, és elmúlt ez a panasza is. Még el lehetne menni másik kezelőorvoshoz is, ha nem akarna javulni belátható időn belül.
2021. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!