Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hogyan viszonyulja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan viszonyuljak a párom döntéséhez?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt élő leszbikus pár vagyunk. Nagyon kiegyensúlyozott és erős kapcsolatunk van, a körülmények és bizonyos ellenvélemények dacára.


A párom viszont egy kérdésben súlyos önértékelési zavarban szenved. Pici mellei vannak és sehogy nem tud kibékülni magával. Számomra ő tökéletes és gyönyörű. Én úgy szeretem őt, ahogy.


A helyzeten nem segít, hogy nekem nagy melleim vannak és ez is mintha fokozná a komplexusát. Elhatározásra jutott és mindenképpen megcsináltatná a melleit. Már konzultál is plasztikai sebésszel. Minden erőmmel megpróbáltam lebeszélni ebbéli szándékáról - ám hajthatatlan.


Nagyon szeretem őt. Szerintetek támogatnom kellene őt a döntésében? Mi van, ha nem úgy sülnek el a dolgok, ahogy eltervezte? Én szilikonos mellekkel is szeretni fogom, de mi van ha számára ez sem hozza meg a várt hatást? Mit kellene tennem? N/29



2021. ápr. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ezzel szerintem sokat nem tudsz kezdeni, az ő teste, és ő azt érzi neki kell az a szilikon, mert attól fogja magát jobban érezni. Lehet én előtte elkükdtem volna egy pszichológushoz, hátha ő tudott volna erre mit mondani.
2021. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szomorú. Szép szilikonos melleket én még nem láttam. Szerencsére érintenem még nem kellett ilyet, de barátom tette és műnek írta le. Van több hátránya, érdemes ezeknek utánanézni. Én nem támogatnám ebben az elhatározásában. Kerek-perec megmondanám, hogy nem tetszenek a mű mellek és nem egy adag szilikon fogja meghozni az önbecsülését.
2021. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Korábban járt pszichológusnál és nem segített. Tini kora óta nincs kibékülve önmagával, amiért kicsik a mellei.
2021. ápr. 10. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire akut problémát jelent az önértékelésében, önbecsülésében akkor lehet jobb is ha megcsináltatja. Állj mellé, támogasd. Abban segítsd (ha etikailag az orvos akkor ő is segíteni fog neki) hogy ne túl nagy implantátumot válasszon, csak egy kis-közepest elsőre.
2021. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy ismerősöm fiatalabb nálad, megcsináltatta a mellét, utána megjelent egy csomó a karján. Kiműtötték. Most van egy új. Valószínűleg valami genetikai betegség miatt nem volt hatásos a kombó és a maga a beavatkozás triggerelte az egészet nála és valószínű az is, hogy vissza kell csináltatnia. Daganatok elég parák és most rendszeresen pszichológushoz jár. Mázlija lesz, ha nem kell fiatalon meghalnia a mellei miatt szerencsétlennek. Pontosabb infókat is tudok mondani mi van nála talán holnap, ő anyukám munkahelyi lánya. Én nem gondoltam ilyen létezik, de atom brutál, hogy kb. életeddel fizethetsz egy ilyenért ha mellé valami genetikai betegséged amiről nem tudsz. :) Szóval marhára nem játék. És amúgy egy misit vagy még többet fizetett érte a lány. Szóval én emiatt nem támogatnék soha senkit ebben, csak ezt a sztorit tudom előadni.
2021. ápr. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia


Ha a párod szeretne nagyobb melleket, mert úgy érezné igazán jól magát, akkor támogasd!


Ez nem a mellekről szól igazán, hanem az önbizalmán. Támogasd! :)

2021. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Lesz önbizalom attól, hogy tudja, egy adat műanyag van benne? Kétlem.
2021. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem tudod lebeszélni róla, támogasd

Ha ezek után se lesz vele megelégedve, akkor az önbizalmán/testképén kell dokgoznia

2021. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!