Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy nem túl előnyös lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl előnyös lánynak lehet esélye egy nagyon is előnyös nőnél?

Figyelt kérdés

Érthetően kifejtve:


Adott egy kábé 18 éves lány, aki alacsony, vékony, semmi alakja, fogszabályzós, szégyenlős, pirulós, halk szavú.


Lehet neki esélye egy olyan, kábé 23 év körüli nőnél, aki magas, sportos, nőies alkatú, határozott, erélyes, "vagány".


Ekkora szintű "kontrasztokkal" lehet esélye a "kislánynak"?



2021. ápr. 21. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az fog számítani amit ide írnak válaszként? próbáld ki. Nem mi vagyunk a másik fejébe és ezt azért mondom mert pl én egy olyan lánynak tetszettem akiről azt hittem hogy "vagány" meg ilyen menő és hogy esélyem se lenne nála de mégis ő írta hogy tetszem neki, ezt mind hosszú beszélgetések után. Szóval sokat számít hogy neked milyen a kisugárzásod is mit írsz neki...stb
2021. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont az ilyen ne bánts virágok jönnek be neki, ezt csak ő tudhatja. Próbálj meg beszélgetni vele.
2021. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, nekem elsőre, másodikra, harmadikra sem tetszett egyik párom sem külsőre. De mélyek voltak a beszélgetések, harsányak a nevetések és olyan érzelmesek a szeretkezések. És ezek mellett eltörpültek olyan dolgok, hogy csak egyikünk beszélt valamilyen idegennyelven, csak az egyikünk tudott rajzolni, az egyikünk többet keresett a másiknál.... Hirtelen nem irigyeltük a másik szeme vagy hajának színét, se az alkatát, magasságát. Amiben tudtuk segítettük egymást, amit csak lehetett, megosztottunk egymással.


Az elején tök izgi, hogy virágos felsőben van és mi lehet alatta, és csodaszépek a zöld szemei, de egy idő után ez átalakul. Egyszerűen megnyugtató, nosztalgikus, hogy még mindig megvan a virágos felsője. Mennyi mindent átéltünk már abban. És hányféleképpen nézett már rám azokkal a szemekkel, de még mindig benne van a ragyogás, ennyi idő után is. Fantasztikus. És szép a színe, de annyi más szép dolog van azokban a szemekben.


Van valaki, akivel tetszünk egymásnak, nagyon is. Külsőre, stílusra, de csak ülünk kukán, megnémulva az asztalnál, mert ennyit tudunk kihozni egymásból. 🤷‍♀️ Pedig egy jó féléve már vele is biztosan ismerjük egymást. De nem jutottunk sehová azon kívül, hogy csorgatjuk egymásra a nyálunkat.


Ennek a 18 évesnek, akit említettél, egyszer leveszik a fogszabályzóját és szép mosolya lesz. Ez a 18 éves kihasználhatja, hogy vékony éa csinálhatna magának formás, fesszes, akár izmos testet azáltál, hogy elkezd sportolni, edzeni. Aztán már is lesz közös témája és elfoglaltsága a 23 éves lánnyal. Emellett ez a 18 éves dönthet úgy, hogy nyitottabb lesz a világra és elkezdi magát edukálni minden téren.


Mint mondjuk a kis kövér, rossztanuló Attis, aki elvégzett egy egyetemet, rengeteg könyvet kiolvasott, jó sok témában és megépítette a saját vállalkozását, mellette pedig megformálta a maga jellemét. Övé a Tanulom Magam csatorna. Nézd meg, mennyi izgi témának utána járt és feldolgozott, mellette pedig egy jófej, szerethető srác. Nekem nagy példakép lett.


A halkszavúsággal sincs baj amúgy. Sőt, abból a szempontból előnyös, hogy


- Nem beszélsz feleslegesen, felesleges dolgokról --> nem fárasztasz másokat.


- Nem mondasz akárkinek, akármit, nem nyílsz meg akárkinek --> jobban érezhető a bizalmad, kevés felszínes és több mélyebb kapcsolatod lesz


- Hallgatsz, így több infót magadba szívsz --> Tapasztalatot, gondolkodnivalót gyűjtesz, tudsz érdekes dolgokról beszélni


Azt viszont had szögezzem le. A 20on évesek javarésze ugyanúgy egy önmagát kereső gyerek, legtöbben még a 23.-on túl is lányként hivatkozik magára, mintsem nőként. 20on évesen az ember még a felnőtté válás küszöbén ácsorog. Nem mindenki, persze, de a többség igen.


Lehet okozna meglepetést (negatívat), hogyha leülnél beszélgetni ezzel a 23 évessel.


Én most vagyok 26at, íme a baráti/haveri társaságunk tagjainak életkorai: 21, 27, 30, 31, 37, 45, 50+. Elég különböző számok. Én is nagyon zárkózott vagyok, nagyon elzárkózottan is éltem/élek és nagyon féltem bekerülni ebbe a társaságba, mert hűha, ők már felnőttek, évek óta szerződéssel a kezükben dolgoznak... Aztán igazából rájöttem, hogy ugyanazokkal a problémákkal küzdenek, mint én. Ugyanúgy az élet általános témáiról beszélgetnek, mint én. A 31 éves, gyereket szült nő sokkal naívabb, sokkal önbizalomhiányosabb, mint én. Nagy meglepetés volt ez számomra, de ennek hála a gátlásaim is oldódnak.


Te se félj. Ha van bennetek közös azzal a lánnyal, akkor igen, menni fog a beszélgetés is. Ha nem, akkor el kell engedni és ismerkedni másokkal.


A külsődön is változtathatsz, de elsőre próbáld meg kihozni a legjobbat belőle. Keresd meg a stílusodat, amiben jól érzed magad. Legyél változatos, próbálj ki új dolgokat. Mostanság sok mindent találsz ilyesmi témákról a neten, járj utána.

2021. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagydumás menő csajok nem jönnek be. Pont az ilyen típusok tetszenek. Na nem a fogszabályzó miatt hanem mert szerény, pirulós, visszafogott.
2021. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mit gondolok erről? Hogy te döntöd el h ki leszel es milyen leszel, most ilyen vagy vagy igy latod magas ahogy leirtad de ha mas szeretnel lenni akk lehet rajta dolgozni rajtad múlik és el kell fogadnunk magunk amiken nem valtoztathatunk. En is küzdök magammal ahoyg mindenki. De temata visszatérve ez szerintem nem csak a külsősegeken múlik. Irj ha kell valami tanacs ezzel kapcsolatban es ha tudok segítek. 24/L
2021. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

80%-os. Mindketten azt tanácsoltuk, ha nincs magával rendben a Kérdező, akkor álljon rá az önfejlesztésre.


Ki tudod fejteni, hogy ez miért nem hasznos válasz?

2021. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtetszik a jócsajnak ,onnantól már csak másik szúrhatjael.
2021. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki segítőkészségét! Nem tudom ki kit hogyan pontoz, de én most adok egy-egy zöldet mindenkinek.


Annyit fűznék még a témához, látszólag az egyetlen közös a két személyben, hogy humorosak. (bár a fiatalabb úgy a maga módján, még viccelődni is szégyenlősen szokott, de a lényeg, hogy akkor is tréfás mind a kettő)

2021. ápr. 21. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
/3/ Leírt mindent, ami számít! Nekem tetszett és igaz!
2021. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!