Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ha jön az inger,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ha jön az inger, akkor ki szabad mondani, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki szerelmes belém, én is már egy ideje többet érzek iránta, mint fellángolás, kezdek beleszeretni, de még nem az igazi és ezt ő is tudja. Azt mondtam neki, amint úgy érzem, hogy nincs tovább (csordultig telt a szívem), a saját számból fogja hallani a bűvös szót (ő nekem elég gyakran mondja). Tegnapelőtt napközben szeretkeztünk olyan gyengéden, mint még soha...(eddig mindig csak szenvedélyesek voltunk) majdnem bekönnyeztem. Majd este is lefeküdtünk és egyszerűen olyan jó volt vele, hogy közel álltam ahhoz, hogy kimondjam ,,szeretlek”. De visszafogtam magam és csak annyit mondtam, hogy ,, olyan jó veled...”. Nem akartam később megbánni, hogy túl korán mondtam ki. Szerintetek jól tettem? Vagy ha ilyen késztetés van bennem, akkor már tényleg ezt érzem (csak még nem túl erős), vagy egyszerűen csak a helyzet hozta magával, meg az, hogy olyan közel kerültünk egymáshoz a gyengédséggel?

2021. máj. 3. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Szertlek! kimondása nem függ semmitől, csak attól hogy szeretsz-e valakit tiszta szívedből! Ha nem vagy teljesen biztos abban hogy hogyan szereted, vagy mennyire, akkor is kimondhatod, hiszen szereted, és vágyod hogy ezt a tudtára hozd! Lehet érezni ha valaki szeret valakit, de azért jó ha kimondod! És ez mindenkire vonatkozik, heterokre, melegekre, leszbikre.
2021. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami a szíveden, az a szádon.
2021. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha eljön a megfelelő pillanat, tudni fogod. szerintem ha vele vagy, ne rágódj sokszor ilyen dolgokon, mert teljesen tönkretehetik a vele töltött időt
2021. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tul bonyolítod, de nem tudom en nem fekszem le olyannal akibe nem vagyok biztos h szeretem, ez ennyi. 24/L
2021. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Jó, hát nem vagyunk egyformák :)

Egyébként már nem csak szex közben jött elő bennem ez a késztetés, hanem kicsivel utána is (már felöltöztünk). Csak szimplán állt előttem és akkor...De amúgy lehet tényleg túl bonyolítom egy kicsit..nem tudom olyan érzésem van,mintha még mindig nem lenne az igazi. De akkor miért akar belőlem kitörni ez a szó?

2021. máj. 6. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ki akar jönni, akkor igazi. Csak a média túlmisztifikálja, és épp ezzel bizonytalanít el. Most ez az az érzés... vagy még mindig nem... még mindig fokozható...???
2021. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!