Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok hol ismerkedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok hol ismerkedtetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Adnátok tanácsokat, hol érdemes keresni ha nem voltam eddig se buliban se szórakozó helyeken és nem igazán bírom a tömeget sem?

Nem szex kapcsolatra vágyok hanem olyan általánosra ahol minden van de nem a szex lenne téma 0-24ben.

Nem szeretnék mindig én kezdeményezni, igaz eddig csak üzenetekben (badoo, facebook..)kezdeményeztem de mennyire esélyes hogy ha egy lány monjduk egy kávézóban vagy bárhol hozzám közeledne, hogy szia bocsi tetszel nekem...és elindulna és párbeszéd? Esélytelen? :(

Barátnőmet aki hetero állandóan bejelölgetik pasik engem sajnos sosem volt egy aki meg csak szex miatt találkozna..nincs bajom a szexxel csak hát úgy akkor már semmi ne legyen ha komoly kapcsolat lenne ideális.

Hogy lehet valakiről megtudni, hogy az illető a lányokat kedveli? Persze most nem a sztereotipikus válaszokra gondolok hanem olyan jeleket amiket én eddig nem tudtam? Mondjuk lenne rajtam ilyen szivárványos karkötő esetleg vagy bármi lmbtq ismertető, mert úgy általánosságban senkiről nem lehet igazán megmondani hogy ő leszbikus e és odamenni megkérdezni ezt és nem lenne a válasz még cikibb lenne.

Lányok ti hogy álltok ezzel, van számomra valami tanácsotok?



2021. máj. 10. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nem tudok sokat segíteni, ezzel én is bajban vagyok.

De szívesen ismerkednék, szóval ha neked is van kedved írj :)

Akár itt, akár át is mehetünk más felületre.

És nem (csak) szex érdekel, hanem rendes kapcsolat

2021. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.szia.:)

nem gond amúgy csak segítünk egymásnak talán.

itt is lehet először.

írok akkor neked privátot :D

2021. máj. 10. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem itt is lehet bar annyira anonim az egesz itt. De nem tudom en sem szólítanák le senkit am csak így h "hello tetszel randizunk?" mert tobb mint valószínű hogy hetero es nem akarom szegenyz kellemetlen helyzetbe hozni, nekem is fura ha ferfiak szolitanak le sz utcán főleg ha este es en ilyenkor meg is ijedek h sorozatgyilkossal van dolgom :D ugyh nem nem "támadnék" így le senkit. Marad az internet fb csoportok stb meg ez a felulet is akár ha tovabb lehet menni fbre h lassuk is kivel beszélünk es bejon e :D 24/L
2021. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.hát igen sajnos ez így tényleg bénán hangzott..:D

facebook talán mégis biztonságosabb mint a badoo, tinder társai talán.

2021. máj. 11. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Tobbnyire azert ez eselytelen, hogy a kavezoba vagy barhol leszolitanak.


Senkire nincs ra irva, melyik nemhez vonzodik.


Azert ahhoz nagyon nagy magabiztossag es hatarozottsag kell, hogy leszolitsa valaki a masikat :D



Kulsoleg hat nem tudom mit tehetnel. En is ezen gondolkoztam. De igazabol szivarvanyos karkotot hordott egy kutyas baratnom es full hetero. Ugyan ez van ismerosom huvelykujjan hord gyurut azt hittem leszbikus, probalgattam közeledni, de nem igazan sikerult, aztan kiderult hogy pasival van egyutt, pedig kicsit pasis, laza öltözek, magabiztos, nagy a beszelokeje.

Kozvetlen, kedves.

2021. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gyakorin ismertem meg a barátnőmet, hat éve vagyunk együtt. :D

Nincs könnyű dolgunk az biztos, de nem reménytelen. Interneten a leg"egyszerűbb", de ahogy mondták már előttem és tapasztalhattad is, annak is megvannak a buktatói. Vannak ismerőseim, akik a munkahelyen jöttek össze. (2 párról van szó, mind a 4-en lányosak) Szóval arra is van példa. Viszont nekik meg ott volt az idő, hogy előbb megismerkedtek, aztán kis jelekből lejött, hogy tetszenek egymásnak. Bárcsak lenne valami, ami megkönnyíti, de én nem tudok ilyenről. Azért ha az 1-es válaszadóval összejössz, pár hónap múlva feljöhetnél elújságolni. :D


Sok sikert! :)

2021. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!