Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha gyereket szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereket szeretnétek egyszer vállalni, hajlandóak lennétek mondjuk egy meleg párral megpróbálni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk közös megegyezés alapján belemennétek-e ilyesmibe. A meleg páros szexelne egymással, mikor már a csúcsra érnének, akkor jönne a váltás, és beleülnének a nők, hogy oda élvezzenek a pasik a terhesség érdekében. Jó esetben pár nap próba után, de lehet, hogy azonnal sikerülne. (Mondjuk ez akkor volna hatékony, ha mindkét nő beleegyezne, hogy 2 gyerek legyen, amit szétoszthatnak.) Ki vállalna be ilyen akciót? Aki nem, miért nem? (Azt ugye tudjuk, hogy az örökbefogadás és a lombik program hosszú, drága folyamatok.)

2021. máj. 27. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Bevállalnám normális személyekkel, normális keretek közt
Nem vállalnám, mert nem szeretnék soha gyereket
Nem vállalnám, mert a farok még arra a fél percre is undorító
Nem vállalnám, mert nem akarok gyereket kihordani, inkább fogadnék örökbe
Nem vállalnám, mert inkább lombikbabát szeretnék
Ez így azért nem jó, mert nem lennék képes beleegyezni, hogy más nevelje a gyerekem, vagy a párom gyerekét
33 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Igazából több választ akartam egyszerre. Nem akarok gyereket, és sosem mennék bele ilyesmibe. Gyereket szülni vêképp nem, ha még tudom is hogy nem az enyém lesz, azért nem szenvednék. És undorodom a gondolattól hogy egy meleg f@szába üljek mint egy tárgy, aki csak arra lesz jó hogy kihordjon egy gyereket. Semmi hasznom belőle, pénzért se csinálnám soha. Az hogy "inkább fogadnék örökbe" meg nem értem, mert ha pl olyan válaszol mint én, aki nő, az miért akarna örökbe fogadni? Nincs köze a kérdéshez. Az a melegek dolga, nem a kiegészítő emberé...


Természetesen ez le lesz pontozva, de akkor is leírtam mert ez a véleményem. 25N

2021. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

“ A meleg páros szexelne egymással, mikor már a csúcsra érnének, akkor jönne a váltás, és beleülnének a nők, hogy oda élvezzenek a pasik a terhesség érdekében. ”


Hát nekem ettől a gyomrom felfordul, még csak a gondolattól is.

2021. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Vagyis 2 leszbikus nő nem akarna soha örökbe fogadni, azt csak a meleg pasik akarják talán, értem én. Valamit eléggé félreértelmezhettél, én a nők véleményét kérdeztem.

De akkor még egyszer, a kérdés úgy van feltéve: HA te gyereket szeretnél vállalni, megpróbálnád-e? Te nem szeretnél, ott az az opció is, pont.

Túl nehéz megérteni gondolom azt a részt is, hogy nem béranyának vállalkoznál, hanem saját gyereket csinálnál magadnak ilyen módon. A meleg pár akar gyereket, adott egy leszbikus pár, aki szintén. (Megjegyzés: Te nem akarsz, ott az az opció, mert mindenre gondoltam.) Ha mindkét nő terhes lesz a pasiktól, egyik a ti gyereketek lenne, a másik meg a pasiké, és mindenki boldog. Örökbefogadás, pénzkiadások meg szenvedés nélkül. Ez egy elég könnyű módszer a többihez képest akik gyereket akarnak valamikor, csak nem fogtad fel, lehet nem is próbáltad megérteni.

2021. máj. 27. 21:01
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus, én is többet akartam jelölni...


Nagyon abszúrd elképzelni is, hogy két férfi szeretkezzen közvetlen mellettem. És egy olyan péniszre üljek, ami közvetlen egy idegen fenekében volt. Ott helyben vaginizmusom lenne, nem tudnám befogadni...


De a gondolattól is ráz a hideg, hogy egy meztelen pénisz járjon bennem... Meg, hogy belém fröcsköljön... Jó, az még talán menne, ha nagyon babalázban égnék, de hogy egy éppen ánuszjárta pélót fogadjak magamba, neeemmmm.


Meg izé. Az sem menne, hogy másnak szüljek gyereket. Én magamnak akarok gyereket, akit majd a feleségemmel szeretnék nevelni.


És ez már egyéni szocprob, de soha nem tudtam és nem is fogok tudni apát elképzelni a gyerekemnek. Olyant meg főleg nem, akihez érzelmileg nem vonzódom és/vagy kötődöm. Nem tudom elképzelni, hogy összepakolom a kicsikém ovistáskáját, majd átadom az apjának, hogy ott töltsön egy hétvégét... Nem. :(


Örökbefogadni nem akarok, de lombikozni vagy fecskendőzni szívesen, inkább. És remélem, hogy a feleségem is így fog majd gondolkodni, mint én.

2021. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

,,másik meg a pasiké"


Szépálom. Ingyen baba a pasiknak, a nő meg szenvedjen közel 1 évig a terheséggel, majd nyomorodjon bele, hogy a saját babáját, akit kínok között szült meg, ingyen átadja két férfinak. Pfff... És nézze végig és mosolyogjon boldogan, hogy a szerelme meg nevelheti a sajátját.

2021. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#2

2 (vagy 4) HIV teszt meg 2 óvszer, hogy semmilyen egyéb érintkezés ne legyen köztetek, még mindig olcsóbb, mint a lombik gyerek. Ja és nem is több év (jó esetben), ha egyedülállóként vársz örökbefogadható gyerekre.


Szexelnek óvszerben, akár önkielégíthet is egyedül, amiből semmit nem kell látnod, bemész az ajtón, mikor azt mondja, hogy jön a vége lassan. Akár le is lehet takarva az egész test, mint a Szolgálólány meséjében, és kivágva a takaró a farkánál. A dolgod annyi, hogyha terhes szeretnél lenni, akkor beleülsz, terhes leszel. Nem nehéz megérteni gondolom. Bár lehet kissé gyatrán fogalmaztam. De ez könnyű módszer. A többihez képest könnyű módszer.

2021. máj. 27. 21:09
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

“ Ez egy elég könnyű módszer a többihez képest”


Nem. Ez egy abszurd, undorító hülyeség.

2021. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyatrán fogalmaztál igen. Egyszerűen pocsék az egész elképzelésed mintha valami elseszett álomvilágban élnél. Aztán engem kezdesz leoltani, hogy nem értettem meg ezt a katyvaszt. És benne volt a válaszomban: minek a f@szomnak szenvednék 9 hónapot hoy aztán ingyen odaadjam két pasinak?? Vagy ez szerinted egyszerű mint kakilni menni... Már a megvalósítás is gusztustalan, nemhoy aztán megvaljak a saját gyerekemtől. Pénzért sem. Soha. Fohjjj
2021. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus, elég baromság. Ha leszbikusok gyereket szeretnének, és egy férfi ismerőst vagy valakit megkérnének, hogy legyen spermadonor, akkor sem kellene érintkezni, főleg nem előtte mással szxelőre ülni. Pl lehetne fecskendőt használni
2021. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Kedves #8-as. A 4-es és az 5-ös az én válaszom. Nyugodtan reflektálj rá vagy idézz belőle, de ne tűntesd fel a tiedként. Köszi. 🤷‍♀️
2021. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!