Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem akar a Barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a Barátnőm kinyalni?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, de szex során sosem akar kinyalni, pedig nekem elég fontos dolog ez, kézzel azért nem olyan. Én szívesen megteszem neki, szerintem ennek egy párkapcsolatban kölcsönös dolognak kellene lennie. Mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2021. jún. 2. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem nyalja ki mert büdös a punci, egy nagy tévedés volt mikor azt hitted hogy a nők jobbak mint a férfiak. Ugyan olyan ember mindkettő
2021. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeret nyalni.

Büdös a puncid.

Egyéb.

2021. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez a probléma nemtől független. Én fiú vagyok, volt olyan barátnőm, aki olyan arccal szopott mintha citromba harapott volna, bezzeg azt várta, hogy nyaljam a punciját. Egy önző kis pcsa volt. 6 hónapig bírtam mire leléptem. Szerintem te is gondolkodj el a jövőn, mert ezek a dolgok később sem változnak.

A következő csajom (vagyis most már feleségem) pedig olyan, hogy ő van megsértődve, ha nem viszonozhatja az orált - szerintem ez lenne a normális, a kölcsönösség.

2021. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért a nem büdöshöz hozzátenném, hogy egy fárasztó nap után bizony jobb fürdés után nyalni. :D Volt olyan, hogy nem érdekelt egyszer-egyszer, de alapvetően utáltam úgy és nem is sűrűn csináltam. Volt exem akit rendszeresen kérdeztem este, hogy na és te nem fürdesz le? Majd utána... amit megértek, mert, hogy leizzad. :) Csak így meg nyalni nem élvezetes.
2021. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!