Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol érdemes társat keresni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes társat keresni akit nem csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés
Ismerkednék lányokkal akiket nem csak a szex hajt és csak emiatt találkoznának ami viszont elég ritka szerintem, mert igaz online ismerkedtem eddig de csak olyanokkal akik egyből képet kértek vagy küldtek és csak kalandokat akartak semmi egyebet...Élőben meg nem mehetek oda csak úgy egy csinos lányhoz és kérdezősködni hogy ő hogy is látja a dolgokat. Tindert próbáltam nekem nagyon kihalt, badoon szinte ahogy regisztálram és épp szerkesztésben voltam egyből írt vagy 7 pasi mikor beállítottam épp hogy csak lányokat mutasson..persze ott sem volt olyan akivel már találkozóig eljuthattam volna sőt senkivel. Egyszer írogattam egy helyen lánynak akivel itt megimserkedtünk és átmentünk instára, csak miatta csináltam és egészen jól ment a dolog sőt meg is akart ismerni de pár hét múlva nyomtalanul eltűnt azóta is nyomaszt a dolog, itt is töröltette a fiókját, kérdése még fenn van, instán is törölve van ami azért lett gyanús mert napokig nem is látta a kommentjeimet pedig előtte mindig. Szóval ezért is félek már kicsit ismerkedni hogy beleélem magam, minden jól kezd alakulni de pár hét azt eltűnik nyomtalanul még meg se ismertük egymást élőben sem. Hol lehet még ismerkedni lányokkal akik azért nem csak szexet szeretnének hanem kapcsolatot igazán? Lányok ti akik már találtatok párt hol lelt rátok a szerencse és mióta vagytok eggyütt? Hogy lehet sokáig egy kapcsolatban maradni, hogy ne menjen tönkre és ne laposodjon el? Én sokáig szeretnék a társammal lenni akár életem végéig ha sikerülne.(24L)

2021. jún. 4. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Segítek: akikkel kommunikáltál annak a fele sem volt nő... Szóval próbálkozhatsz tovább a nettel, vagy lemész az alteregóba, wow! vagy femdom partira. A valódi leszbikus nők 99%-a nem szexet akar egyből - erről meg fogod ismerni még az online térben is őket.
2021. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
*nem femdom hanem össztrosokk party, a femdom fogalom mást jelent, de így jár az ember ha közben szakcikket olvas :D
2021. jún. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok partizós se klubbos ember így sosem voltam és sosem fogok menni ilyesmi helyekre főleg a tömeg miatt.
2021. jún. 4. 01:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt is, ha van érzéked kiszűrni a kamus embereket.
2021. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.hát igen sokba belefutottam és ezért itt hanyagolnám mert volt szerencsém igaz lánnyal de mondom ő meg úgy eltűnt mindenhonnan nyomtalanul nme is értettem miért..
2021. jún. 4. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is futottam már bele itt kamu emberbe, amit nem vettem észre időben, ennek ellenére én itt szeretek ismerkedni.


Tinderen és badoo-n kívül van a HER nevű alkalmazás, bár az szerintem annyira nem jó, de egy próbát megérhet. Angol felület, külföldieket is dob be (főleg külföldieket).

Pinkvanilla van még, de ott sok a kamu és a szexre, hármasra menő lány.

Talán fb csoportokban lehet még ismerkedni (ezt nem próbáltam).


Kár, hogy nem szeretnél itt ismerkedni, mert én írtam privátot neked, de akkor gondolom így off :D :/

2021. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HER-ön ugyanannyi a kamus, mint akár itt, sajnos.
2021. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem irhatsz, ha gondolod :)

34 N

2021. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!